şükela:  tümü | bugün
  • gol yememek için peşin peşin atıp tutmayayım, sövmeyeyim diyorum ama, otosan çıkışlı mustang yoktur herhalde ya? olmasın lütfen
    zaten ford logolu hiç mustang görmedim. mustang'de ford logosu olmaz, olmamalı
    https://www.sahibinden.com/…m-vites-539309096/detay
  • olum bu midtown madness
  • senin elinde 1997 yılından mustang olacak ve o araç 107 binde kalacak, sen de bunu yutturacaksın...

hastasına kalıbı sayesinde az parayla yaşanılmak istenen lükslük, ülkemizde her yalanı inandırılabilir kılıyor.
  • bayi çıkışlıdır mal arkadaşımız otosan zannetmiştir.
  • gray market olmayan, distribitör çıkışlı demek istemiş.

bmw > borusan çıkışlı
    audi > doğuş çıkışlı
    mercedes > mengerler vb. çıkışlı
  • 4000 cc motor ve 200 beygir gucu ile adeta ben bir essegim diye bagirmaktadir. kim bilir kac yuz milyor kilodur.
  • kilometresi çekilmiş araçtır. en az 300 bin km si var o arabanın.
  • 4.6 litrelik bir spor otomobil sahibi insan aracını ev-iş modunda her gün dışarı çıkarmaktan ziyade otomobilini haftanın bir ya da iki günü ufak gezintiler şeklinde kullanacağı için kilometresi gayet normaldir. özellikle ferrari, lamborghini vb. egzotik markalar söz konusu ise 100 bin kilometreyi devirmiş bir aracı yollarda görmek pek kolay değil. söz konusu otomobil benim tabirim ile halkın spor otomobili olan ford mustang olduğu için 100-200 bin kilometre aralığında otomobilleri bulmak normal kabul edilebilir ancak 20 küsür yaşlarındaki bir mustang için "o araç en az 300 bin kilometre yapmıştır." tarzı bir yorum pek mantıklı değildir.
  • kilometresi oynanmışa benziyor.

onun dışında mustang türkiye'de üretilmediği için ford otosan çıkışlı olamaz.

ford otosan türkiye'de kamyon, ticari (transit, courrier) gibi araçlar üretmektedir.

ford'un hiçbir binek modeli türkiye'de üretilmemektedir.
  • ford otosan satış bayisi (resmi distribütör) demek istiyor ilan sahibi. bunu da anlamıyorsanız ilan bakmayın lütfen.