şükela:  tümü | bugün
  • devamında masum bir vatandaşın aracına çarpıp takla atmakla biter.

https://www.instagram.com/…n/?taken-by=caddeteam.tr

bu magandaların ehliyetine sorgusuz sualsiz 5 yıl el koyup çok yüklü para cezaları verilmezse bunları görmeye devam edeceğiz. bu trafik teröristlerine kimse dur diyemiyor üstelik...
  • (bkz: oç ticari)
  • yolda sayısız denk geldiğim transport sürüp benimle kapışmaya çalışan zibidilere ders niteliğinde izletilmesi gereken video hayır aracın yüksek neyine güvenerek ani şerit değişimi yapıyorsun belli bi hızın üstündeysen fizik kuralları adamın eline verir sonra böyle işte
  • elemana acımak mümkün değil de ya birinin canına mal olsaydı?

tanım: sistemin sikikliğinden mütevellit iki ay sonra tekrar edecek beyinsiz hareketi.
  • tahmini 16 senedir (bkz: ford transit) kullanırım 190'lık olanlardan, bu yaşıma kadar makas atmadım. daha doğrusu ben hiç makas atmadım.

araba kullanırken hep şu söz aklımda durur:

(bkz: 5 dakika geç olsun temiz olsun)

çok önemli bir işiniz olsa bile bu tavsiyeye uymanızı isterim.
  • bu ülkede hapis cezası, nispeten eğitilebilir kişilere verilecek bir ödül olmalı. eğitilebilmesi imkansız olan büyük çoğunluğu ise sorgusuz sualsiz timsahlara yem etmek gerekiyor.

düşünün bir cuma akşamı işten çıkmışsınız, yorgunsunuz evinize gidiyorsunuz. arkadan bunun gibi bir tane döl israfı vuruyor size. hadi ölümü, yaralanmayı geçtim; tam cuma akşamı diyorsunuz keyif yapacağım diyorsunuz ve bu tarz bir tip tüm akşamınızı zehir ediyor en azından.

işin acısı bu tip olayların önüne nasıl geçilecek bilinmiyor. ülkede trafik polisi kalmadı ki. en azından ben göremiyorum hiçbir yerde.
  • mallıktır.

ama sadece ford transitle değil herhangi bir araçla makas atmak da aynı derecede mallıktır.

makas atmayın kardeşim,madem araç kullanmayı seviyorsunuz,adrenalin heyecan yaşamak istiyorsunuz yürüyün gidin pistte mi yaparsınız trafiğe kapalı alanda mı yaparsanız nerede istiyorsanız gidin orada tehlikeye atın canınızı.

o arabaya binmek için binlerce lira vergi ödeyen,zamanını,emeğini harcayan adam gibi yolunda,kurallara riayet ederek doğru düzgün ailesine,işine giden insanları tehlikeye atmayın,onların canını sıkmayın.