şükela:  tümü | bugün soru sor
  • ford kullanan kisilerin olusturdugu mertol kip* tarafindan kurulan gelecegi olan, bilgi acisindan zengin bir site

http://www.fordclubtr.com/
  • birçok forumdan daha samimi ve daha düzenli diye düşünüyorum. teknik konularda bilgi alışverişi mükemmel.
  • fordçu olsun olmasın tüm otomobil kullanıcıları için tam bir bilgi kaynağı.
  • admini "emmi" olarak anılır.
  • şu anda bakımda olan ve giremediğim için başıma ağrılar girmesine sebep olan forum sitesi. emminin söylediğine göre bakım 1 haftayı geçebilirmiş.
  • yahu arkadaş bakım makım neyse de bari eski hali kullanımda kalsaydı. güncelleme olunca yeni sisteme geçilirdi. şu an bugün aracım kaç km'de yazamadığım için sıkıntıdan çatlayacağım.
  • turkiye'nin gelmis gecmis en teknik otomobil forumlarindan biriyken "+1, hayirli olsun, hayirli satislar, bugun lastiklerime hava bastim, bugun silecek suyu doldurdum" seviyesine dusmustur. hayirli cilalar.
  • yakın zamanda isim değişikliği sinyalleri veren araba forumu.
  • (bkz: otoclubtürkiye) olarak isim değiştiren otomobil forum sitesidir. ikili ilişkiler neticesinde üyelik statülerinin belirlendiği, boş beleş mesajlarla dolu, ikinci sınıf türk otomobil forum sitesidir.
  • bir zamanlar kimlik numarasiyla üye olunurdu)))
    200 kişi toplanmış yuzlerce km yol yapılmış forum yemeginde uyelere 2 cumleyle hosgeldin diyemeyen admin hala isbasinda mi?