şükela:  tümü | bugün
 • çok akıllı telefonunuza bakmadığınız süre zarfında, orada bir ağaç büyüten yeni ve sevimli bir aplikasyon.
 • akıllı telefon bağımlıları için geliştirilmiş hayat kurtaran bir uygulama.

  sizler de benim gibi ders çalışırken ya da herhangi bir işle uğraşırken 10 dk da bir sıkılıp twitter'a, instagram'a, sözlüğe bakanlardansanız oldukça işe yarayacak bir uygulamadır.

  ilk olarak uygulamada bahçenize bir ağaç dikmeniz gerekiyor. ağacın büyüme süresini ise siz ders çalışma sürenize göre ayarlıyorsunuz 30 dk-45dk vs. ağacı diktiğiniz an telefondaki tüm uygulamaları bir kenara bırakmanız gerekiyor. çünkü ağaç büyürken herhangi bir uygulamaya girerseniz diktiğiniz ağaç ölüyor.

  ağacın büyüme süresi boyunca ekrana her baktığınızda uygulamadan "beni yalnız bırak" "telefonla ilgilenmeyi kes" gibi mesajlar alıyorsunuz ve yaptığınız işe odaklanmak durumda kalıyorsunuz.

  bu şekilde ders çalışırken telefonla ilgilenme olasılığınız ortadan kalkıyor ve yalnızca derse odaklanmak zorunda kalıyorsunuz.

  bunlara ek olarak bahçeniz her gün yenileniyor ve günden güne kaç dk çalıştığınızı takip edebiliyorsunuz.
 • dünyanın en güzel uygulamalarından olabilir. çok tatlı, çok sıcak, çok samimi.
  pomodoro tekniği ile bir sürü ağaç yetiştirebilirsiniz.
 • nisan 2016'dan beri aktif olarak kullandığım, satın aldığım ilk uygulama. parasını sonuna kadar hakediyor. sayesinde ne 25/5 ne 50/10 ne 120/60 şeklinde pomdorolar yaptım. tonla ağaç diktim. kpss yi kazanıp atandım. geri döndüğüm okulda tüm dersleri verdim. tabi hepsini app kendisi yapmıyor. her şey sizin iradenizde ve başarıya olan inancınızda bitiyor. kullanın, kullandırtın.