şükela:  tümü | bugün
  • bir adet sözlük yazarı. naruto okuyup/izleyip hinata hayranı olması pek muhtemel.
  • tanımadan sevdiğim bir sözlük yazarı.
  • kim olduğu hakkında beyni (nohut) kadar fikri olmadan beyan sıçan bir insan kişiliği kürküne bürünmüş ticari eşya, mal.
    ticari değeri olsun denilmiş ama vergiden bile muaf bırakılmış oluşum.
  • bi yerlerde çok yetkili bi kişi ama nerede olduğu bilinmiyor.
  • (bkz: #57168440)
  • hande yener olması muhtemel sözlük yazarı.
  • deli gibi hande yener öven ama homofobik olan.. ne tezat insanlar var yahu. aç biraz 'acele etme', 'biraz özgürlük' izle. o olmadı 'gücümüze karşı yenilenler bize hasta diyorlar' dinle. ha baban nickini biliyorsa belki anlarım ama söz vermiyorum.
  • (bkz: #69324553)

nickim olmasa bunu da yazmazdım da. şu entryyi gözüm kanayarak, yarısına kadar tam, sonrasını parça parça okuyabildim.

şöyle bir kısım var:

--- spoiler ---
    peki tarkan' ın şöyle bir şarkısı var mı ben bilmiyorum; "şimdi beni yere indir soğuk yüzüme çarpsın istiyorum, süz kendini ki ayrıl"
    "insan tuhaf ne hoyrat, ne şaheser ve nasıl ilkel, hayret"
    "kör bir ruh kaybolur ,iki göz bulur ,gözleri açılır ,tanrıyı anlar"
    --- spoiler ---
    (entrymin burada bitmesi lazımdı aslında ama hadi devam)

ya. ahaha. verdiği örneklerin sadece sonuncusunda söz kredisinde hande yener adı geçiyor başka biriyle beraber.

kendisi tıp okuyor bir entrysinden anladığım. okumayı kaynak bulmayı falan iyi biliyordur. sadece "söz: tarkan" olan şarkıları derlese hesabı kapatıp gitmesi lazım. bu kadar uzun entry yazıp analiz kasıp sonucunda sezen aksu'nun yazdığı sözle sezen aksu'nun yazdığı söz karşılaştırılır mı?

--- spoiler ---
    10 albümünü no name biri yapsa kimse yüzüne bile bakmaz.
    --- spoiler ---

kendini ele vermiş:)

saygısızlık etmek istemem ama ben baya eğleniyorum 2000'lerden önce çoktan kendini ispatlayıp bitirmiş insanları yeni çöplerle karşılaştırmaya çalışanlara, karşılaştırırken internet tıklanmalarını falan örnek verenlere.

hocam şu linke bi destek çıkalım. yoksa walk of fame'den michael jackson'ı çıkarıp hande yener'i koyacaklar bu izlenme sayısıyla: https://www.youtube.com/watch?v=t1pqi8vjtly

"tarkan dünya yıldızı mıymış ne yapmış lan tarkan?" bir de şu entryyi linkleyelim: (bkz: #69156930)

albüm çıktı diye ben de fan club admine dönüştüm iyice. kimi kime ispatlamaya çalışıyoruz ne gerek varsa:) maksat kutsal bilgi olsun. ortamlarda hiç girmem.
  • fetöcü olma ihtimali yüksek olan yazardır.