şükela:  tümü | bugün
  • bugün bağdat caddesi'nde yeni şubesi açılan giyim mağazasıdır.
    henüz çoğu dişi varlık tarafından keşfedilmediğini düşünüyorum. mango'dan çok daha büyük bir tehdit oluşturuyor. hem fiyatları uygun, hem malları çok kaliteli artı tasarımları şahane*. tehlikesini bugün paramın büyük bir kısmını bırakarak bizzat tecrübe ettim. uzak durulmasını şiddetle tavsiye ediyorum.
  • güneşli starcity alışveriş merkezinde de bir şubesi bulunan mağazadır. 60 tl ye 6 parça kıyafet alabileceğiniz yerdir. little black dress olayını aşmış markadır. gece kıyafeti tasarımları sayısı kadar, günlük giyim için de harikulade ürünler mevcuttur. hele o dantelden parmaksız eldivenlerini almadım ya içim acıyor resmen.
  • viaport'a da adım atmak üzeredir.
  • kendi ayarinda markalara gore fiyatlari pek uygun magaza. tabii zevkler tartisilir ama icindeki cogu tasarimi cok guzel buldum, hani yurtdisi vintage sitelerinde agzimizin suyunu akittigimiz ama shipping elbisenin iki katina geldigi icin siparis edemedigimiz cinsten. uzun sure kimsenin kesfetmemesini umuyorum ama pek mumkun degil gibi gorunuyor.
  • fiyatlarina ve alternatiflerinin yanindaki tasarim ustunlugune ragmen, hala fazla kesfedilmemis olmasina sevindigim, giysilerin yanisira harika kemerler ve cantalara sahip magaza.
  • %50 sezon indirimine girmistir bugun itibariyle.
  • bu şekilde devam ederse uygun fiyatı ve son derece trend ürünleriyle mango'nun müşteri çoğunluğunu kendine çekebilecek potansiyele sahip marka. modayı takip eden tasarımcılara sahip olduğu, basit ama muhteşem aksesuarlarına bakılarak dahi anlaşılabilir.
  • hindistan, turkiye, singapur ve guney afrika haric kita* disinda magazasi bulunmayan avustralya markasi. bu kadar iyi tasarimlarla hala avrupa'ya acilmamis olmalari ilginc.
  • ipekyol'un bir gece elbisesine 495 tl (yazıyla yarım milyar) istediği günlerde içinize ve cebinize su serpecek giyim firması..

ha kumaşları çok mu şahane, asla; çok mu kaliteli, kat'a.. ama o tasarımları yok mu? hiç bi yerde bulamayacağınız lolita elbiseleri, arkadaş düğününe giyeceğiniz tatlı gece kıtafetleri, uçuş uçuş tüller, romantik dantaller hep bu markada..

üstelik aldığınız elbiseye uygun ayakkabı ve çantası da var.. ayakkabıları gördüğüm fiyat/rahatlık oranı en optimum olan markalar.. taklit gibi durmuyor, sezonun moda renklerinde var; fakat topuklu giymeyi bilmeniz gerek, minumum 8-10 puntodan başlıyorlar netekim..

kadınlar için bir tür cennet gibi..

tek dezavantajı, yaygınlaştıkça davetlerde pişti olan kızlar olacak..
  • elbiselerin içine astar yapıyorlar götünüzden külodun izi belli olmasın diye. sırf bu yüzden favori mağazam. öbür türlü veriyrum 100tl altında astar yok götüm başım görünüyor. bu mağazaya her girdiğimde ah keşke liseye geri dönsem de mezuniyet kıyafetimi burdan alsam diye hayıflanıyorum mükemmel elbiseler var gerçekten. ve anladığım kadarıyla 3-4 haftada bir yeni mal geliyor.
    adana ziyapaşa'dan bildirdik.