şükela:  tümü | bugün soru sor
  • ya$i iyice bir ilerlemi$ gibi hisseden, zamani ilim irfan ile geri dondurme umutlari gun gunden eriyen $ahislarin kurdugu cemiyet.
    founder presidentim, evet.
  • zamanın ötesinden göz kırptığım cemiyet. son resmi verilere göre en yeni üyesi benim.
  • -ağlamıyorum yavrum, hamiyyet gözyaşları bunlar, cemiyyetimiz için.
  • kurulalı 10 seneden fazla olmuştur, yaz oraya bir kişi daha.
    https://www.youtube.com/watch?v=t1tcdhrkqyg

"ya bırak genç ölelim ya da sonsuza dek yaşayalım."
  • 15 yaşında gerçekleştirdiğim eylem. mazime şöyle bir dönüp de bakıp mı ağlıyordum acaba. büyük fırtınalar kopardı o dönemler içimde, bazı şarkılarda fütursuzca ağlardım, ağlar ağlar dururdum. biri de buydu işte, önce alphaville'den sonra the youth group'tan art arda dinlerdim bir de, hey gidi.
  • birde "sounds like a melody" dinlesen arkasindan, tam koparir seni dunyadan...
    combo yapip 70 seksen kere arka arkaya dinlemisligim vardir zat-i muhteremleri...
    keske forever olmasa da , a little bit more olsaydi gencligim!
    neler yapardim ,neler!
  • biyonse feat jay-z düeti ile müritlerini 800le çarpan cemiyettir. alphaville versiyonu her zaman bebeğimiz ama tabi.
  • genç bir delikanlı olan beni bile ağlatıyor bu şarkı, çünkü yaşın kaç olursa olsun zamanın çok çabuk geçtiğini hatırlatıyor bu şarkı, bu şarkı insana eski güzel günlerini hatırlatıyor, o yüzden kült bir şarkı zaten.