şükela:  tümü | bugün soru sor
 • şu sıralar ekşide reklamlarını gördüğüm kanada kökenli firma.

  "birlikte tarih yazdık, şimdi 70 den fazla ülkede" mottosuyla yola çıkmışlar. yaratıcılıkta sınır tanımayan bu firma topaç endüstrisinde dünya liderliğine oynuyor. yüksek teknoloji ürünü topaçları sizi yeni bir dünyaya taşıyacak.

  ha bildiğin topaçla bunu nasıl yapacaklar dersen onu ben de bilmiyorum. sanırım metalinde bir keramet var videosunda ahanda bu alüminyum dan yapılmış na gada hafif na gada güzel diye de gösteriyorlar. bizim zamanımızda plastikti şimdinin 10 kuruşuna satarlardı bunları. demek ki ondan geri kaldık biz. halbusi yap alüminyumdan bak nasıl zeka fışkırıyor milletten.

  girer misiniz bilmem ama sitesi burada
 • önce bir garipsedim çünkü bir topaç resminin yanında yazılmış sıfatları görünce. daha sonra dayanamadım tıkladım. şimdi ise ciddi ciddi para biriktirmeyi düşünüyorum bunlar için. zamanında beyblade manyağı olan bir nesil için manyak aletler gibi duruyorlar.

  işin bir de sinema boyutu var ki inception filmini izleyenler zaten reklamı her gördüklerinde hüzünlenmişlerdir mutlaka.

  youtube'da arama yaparak bu meret hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. 10 dakika felan dönüyor şerefsiz.
 • topacını ve dönme platformunu minimum 77,00$'a alabileceğiniz kanadalı marka. eğer bu tarz hobi koleksiyonları yapıyorsanız güzel bir ürün. 70,00$ üzerine shipping bedavaymış.

  http://foreverspin.com/
 • fiyatına bakıldığında manyak işi olduğuna kanaat getirdiğim zımbırtıdır.
 • yekpare oluşu ve tabi ki inception filmindeki topaca benzemesinden ötürü satan ürün. yoksa spin süresi çok da yüksek değildir. yani daha yüksek spin süreli ürünlere daha ucuza ulaşmak mümkündür. benzer topaçlara göre foreverspin ürünleri biraz hediyelik eşya gibi görünüyor. he istemez miyim? isterim tabi sülün gibi alet.
 • reklamını görünce merak edip girdim sitesine.

  dünyanın en overpriced ve manasız şeyi olabilir ama buna rağmen alma dürtüsünü engellemeye çalışıyorum.
 • çok şirin ama şirin topaçlar üreten firma.

  ekşi'de reklamını gördükten sonra tepkim aynen "insanlar neden topaça para versin ki" sonra gittim baktım çok şirin bir şeye benziyor. özellikle doğru döndürürseniz topaç saatlerce dönüyormuş.

  almayı düşünüyorum.
 • aylarca kenarda köşede reklam bannerlarını gördüm en sonunda dayanamadım girdim nedir bu topaça benzeyen zımbırtı diye, bildiğimiz topaç olduğunu anlamam tabiki uzun sürmedi, gel görki bir topaç neden bu kadar özene bezene altından vs yapılır ve satılır anlam veremedim, acaba farklı bir kullanımımı var diye bakındım birşey bulamadım, hala farklı bir amacı varmış gibi düşünmeden edemiyorum
 • "perfection is achieved, not when there is nothing more to add, but when there is nothing left to take away"

  "simplicity is the ultimate sophistication"

  -leonardo da vinci-
 • bu ne, global bir ekonomik sosyal deney denemesi mi? her arz kendi talebini mi yaratır, bunu mu araştırmak istiyorlar?
  tanım: gereksiz para tuzağı.