• nazarımda genel müdür yardımcısından daha faydalı bir insandır,işinizi görür.
    bahsi geçen üst habire bişeyler talep eder,sıra sizinkilere gelince yan çizerken -rica minnet de olsa- forklift operatörü o paletleri oradan kaldırır.
    hulasa,gönlü hoş tutulması gereken kritik elemandır.
  • bir süpermarkette mağaza müdür yardımcısından tezgahtarına kadar herkesin iyi geçinmesi gereken, çay ocağında sürekli birşeyler ısmarlanan kişidir.
  • iyi maaş kazanır. genelde işi amcasının oğluna, yiğenine öğretir ki iş yabancıya kaçmasın. üç tanesini yanımda çalıştırıyorum. ödemeleri balya balya para ile yaptığım için, oradan biliyorum.

not: üzülmeyin, şu yaşımda hala öğrenci belgesiyle dolaşıp, akbili ucuza kullanıyorum.
  • depo yönetiminin önemli olduğu herhangi bir çok uluslu firmada sıkıntı yaşamadan iyi bir maaşla iş bulabilme fırsatını sunan bir iş koluna mensup kişi... depoların verimli kullanımı, tqm gibi konular gündemde oldukça, iyi bir forklift operatörünün iş sıkıntısı çekmeden, rahat bir şekilde emekli olacağını öngörebiliriz...

ayrıca (bkz: #10411093)
  • iş arama sitelerinin olmazsa olmaz operatörüdür. arkadaş, bilseydik en başından gider şunun belgesini alır işsiz kalmazdık. yüce türk piyasasının en çok aradığı bir diğer operatör ise cnc tezgah operatörüdür, belgeniz varsa işsiz kalmanız çok zor bu alanlarda.
  • portif hoporateri
    halk arasında okunuşudur.
  • olmak istediğim kişidir.
  • forklift operatörü, kendi başına ve belirli bir süre içerisinde, forklift kullanarak, çeşitli yükleri emniyetli bir şekilde yükleme, boşaltma ve forkliftin bakım ve kontrolünü yapma bilgi ve becerisine sahip nitelikli kişidir.
  • iş kanununa göre iş makinesi operatör belgesi alması zorunlu olan kisidir.
hesabın var mı? giriş yap