şükela:  tümü | bugün
  • sözlüğün bile böyle bir şey yok dediği başlık.

edit: anam coşmuş lan bunlar. meğer türkiye'deki bütün kadınlar programlama biliyormuş gibi saldırmışlar. gel gelelim okuduğunu anlamaktan aciz bu hem heçkır hem dozer operatörü ablalar.

ben hüehüehaha format atmayı bilmiyor slq falan mı yazmışım oraya. ahanda bak sözlükte böyle bir başlık bile yokmuş. ayrıca ehiehi ben yımırta bile kıramam diyen donu sarı türk kızı ne anlar lan kendi işini kendi görmekten. siz çok übermensch ablalar bacılar olabilirsiniz ama bu toplumu temsil eden siz değilsiniz, keşke olsaydınız da türkiye'den siktir olup gitmek başlığı her gün dolup taşmasaydı.

şunu da çok iddialı biçimde söylüyorum; türkiye'de feminizmi istemeyen ilk kesim kadınlar olur. pozitif ayrımcılık, negatif statüyü bırakıp eşitliği tercih etmek kaç kadının işine gelir lan burada.
    yok öyle hem beni birey olarak kabul et, eşitmişiz gibi davran. üstüne bir de pozitif ayrımcı yasal haklardan faydalan oldu. hem ayranım dökülmesin hem götüm sikilmesin.

seksistmişim ben, seksistim tabi lan. sen eşitlikçi misin!?
  • kod da yazar bu kadın.
  • denk gelmediğim kadındır.
  • hiç ummayacagınız narinlikte, zerafette ama cok normal bir şey olarak , her nasılsa ogrenip zaman zaman bilgisayar formatlayıp hatta back up vs. alabilen kadındır. rastladım ben buna.
    benim şaşırmış olmama anlam da veremedi. gayet formatını atip aynı zamanda tırnak bakımını da yapiyordu. cok dogal bir şeymiş gibi bunu yaparken ben saskinlik icindeydim.
  • %99.9 çirkin olmasa bile en azından ortalamanın üstünde güzel olmayan kadındır.

eğer kod yazmayı da biliyorsa kesin çirkindir.

kadın milletinde zeka ve güzellik bir arada pek görülmez.

zannedildiği gibi çirkin kadınları hor gören bir erkek değilim. tam tersine nerede çirkin bir kadın görsem "muhtemelen ortalamanın üstünde iqsu vardır bu kadının" diyorum.

ve genelde haklı çıkıyorum.

artık anlayın! eğer kadın olarak dekorasyon malzemesi hatta daha kaba tabirle 3 delik olarak görülmek istemiyorsanız kendinizi geliştireceksiniz.

sonra "erkekler kadınlara saygı duymuyor!". hemcinslerinizin çoğu saygı uyandıracak şeyler yapmıyor. 10 kadından 9u saygıyı hak etmiyorsa kadınlara karşı önyargı oluşması ve hak etmediğiniz halde bundan mağdur olmanız normal.

memelerini kullanıp koca parası yersen 2 meme olarak görülürsün, zekanla, yeteneğiyle, çalışmanla bir yere gelirsen saygı görürsün.
  • şahsım ve dersine girdiğim bütün kadınlar bu işlemi biliyor. hayır işletim sisteminin yüklü olduğu usb/cd 'yi bilgisayara taktıktan sonra yönergeleri izleyerek bir iş beceriyor olmak bir insanı neden bu kadar etkiler asıl şaşılası konu bence bu.
  • sevgilim olur. benden öğrenmesi çok kolay olmadı. o da bana eyeliner çekmeyi öğretti. demek ki iki cinsin de yapamadığı şeyleri yapamamasının tek nedeni pratik yapmamaktan kaynaklanıyormuş.
  • bir ara gelip bana güzel custom rom falan flashlasındır.
  • eski sevgilimdi. ben öğretmiştim ayrıca. sonra ilişkimize format attı ve bir daha işletim sistemi kurmadı. freedos takılıyorum artık. mutluyum *

(bkz: bu bir dramdır)
  • abartılmaması gereken kadındır.

windows 10 falan çıktıktan sonra artık herşey basite indirgenmiş durumda, bir program indirip 3 tıkla kurmaktan farkı kalmadı olayın.

nerede o 95'ler, 98'ler, driver problemleri, jumper ayarları hey gidin hey.

network mühendisi kadın tanıdıklarım var, koca koca routerlara kural falan yazıyorlar. format falan geçelim artık.