şükela:  tümü | bugün
  • bikmadan, usanmadan, umutsuzca yaptigim eylemdir.

eskiden "dedirten" ile biten cumlelere laf edilir, bir ton entry silinirdi. simdi o entry'leri mumla ariyoruz. adamlar resmen "bir üst leveli afganistan zaten la", "biz çoktan ölmüş oluruz kankito, siktir et takılma" cumlelerini entry olarak giriyor ve bu tip entry'ler onlarca fav aliyor. haberimiz olmadan inci sozluk gibi gelisine yazar alimi mi yapildi yoksa biz zamaninda bosuna mi iki sene caylak bekledik? buna birilerinin cidden bir sey yapmasi gerekiyor.
  • oktrollerin organize eylemi. amaçları moderasyonu usandırıp ak partili yazarları uçurtmak.

sonuç:

(bkz: haaaaaa haaaa haaa)
  • faydalı eylemdir.

bazıları amacın aktrolleri uçurmak olduğunu söylemiş. sayın aktroll, siz bonzai etkisiyle zaten sürekli uçar haldesiniz.
  • yapılması gereken ama sonuç üretmeyen aksiyon. sözlüğün foruma evrilmesini önlemenin bir yolunun bulunması gerekiyor.

yeterince uzun süre sözlüğü çaylak veya okur olarak takip edenler yazar olduklarında formata uyum sağlıyorlar. fakat yeni toplu yazar alım furyaları o kültürü almamış yazarlarla yol açıyor.
  • şikâyet butonuyla mı yapıldığını merak ettiğim eylem. başka türlüyse bende henüz o seçenek yok demektir. şikâyet yolu ile ise, ne tarz bir şikâyetle ispiyonlandığını merak ettiğim eylem. ben de tespit edip ispiyonlamak istiyorum.
  • yapılması olanaksız hede. birkaç yıl önce bu özellik kaldırıldı. sözlüğün halinin özeti gibi bir şey.
  • gezi zamanı...

"acil tampon, maske.. kesin bilgi yayalım!"
    "direnin hükümetin düşmesine 58 dakika kaldı."
    "nohut pilav isteyenler divan otelin önüne!"

tarzı entry'lerden sonra format falan kalmadı... abuk subuk sebepler yüzünden iki defa uçmuştum önceden.. biri de fethullah gülen yüzündendi.. entry'mde şerefsiz herif yazmıştım sadece. hey gidi günler..
  • karmasik bir durum.

o bahsettigin entry senin ispiyonunla hakaret icerdigi(!) gerekcesi ile silindi de o yuzden modifiye ederek girdim ergen. mercimek kadar beyninle algi mi yonetmeye kalkiyorsun bakayim sen?

takip ettigini iyi biliyorum. baska turlu basliga damlayip bana yine ne gecirmisler diye kudurmazdin zaten. bak gelme demiyorum, yine gel. ama ya su turkce'yi bir ogren ya da yazdiklarini bir buyugune gozden gecirt oldu mu abicim.
  • bence de en doğru olanı formattır. ne kadar uğraşılırsa uğraşılsın formatsız yeterli temizlik yapılamaz. sonuna kadar destekliyorum. formata aykırı, karşıt ne kadar entry varsa ispiyonlayalım. herkesin ne zaman format atacağına kimse karışamaz.