şükela:  tümü | bugün
  • ivedilikle hayata geçirilmesi gerekendir. ekşi sözlük resmen vitesi boşa almış gitmektedir. hiç bir kontrol yok gibi, herkes kafasına göre at koşturmaktadır. başlıkla, konuyla ilgisiz entryler konuyla ilgili olanlardan misli misli daha fazladır. saçma sapan espriler, komikli bkz verme çabaları, araştırma ve bilgi içermeyen entryler. ne hallere düştün be ekşi sözlük?
  • acayip, bütün benliğimle katıldığım önerme.

adamlar emoji sembolleri kullanıyorlar. alışkanlık dolayısıyla gündemde neler var deyuu hesaba giriş bile yapmadan gün boyu açar sol frame'i tarardım eskiden. tiksinmeye başladım artık. cinsellik, pipi, kuku, meme, kaba et, penis boyu...
    nedir lan bu?
  • sözlüğe üye olduğumda 2015 senesiydi ve gündem genelde siyaset-futbol-ilginç olaylar arasında gidip geliyordu. son dönemlerde ise sürekli cinsellik-maaş karşılaştırma- kendini tanıtma ekseninde devam ediyor. gerçek olan bir şey var ki sözlük her geçen gün daha da kalitesizleşiyor.
  • şimdiye kadar yazar uçurulması oldu mu sözlükte merak ediyorum
  • öyle bir durumda yazar kalmaz. yeni model yazarlar argodan başka bir şey bilmiyorlar.
  • şerefsizim parayla yazarlık dağıtıyor yönetim
  • tanım:

kesinlikle desteklediğim bir hareket.
  • sozlukte yazar birakmayacaktir. kalsa da birkac yazar kalacagi ve kendi calip kendi oynayacagi icin, faaliyete gecmesi olanaksizdir.