şükela:  tümü | bugün soru sor
  • sözlükte her gün binlerce formata uygun olmayan entry girilmesine rağmen ekşi sözlüğün kuralları sadece ak partili yazarlar için işletmesi, atatürkçü ve solcu yazarların formata uymak zorunda olmaması durumu. muhtemelen ekşi sözlükte çalışan o arkadaşlar da solcu ve atatürkçü oldukları için böyle bir ayrımcılık yapıyorlar. ha sorsanız solcu ve atatürkçüler olarak her konuda adaletin savunucuları olduklarını, islamcıların, akp'lilerin, çomarların, aktrollerin ne kadar tarafgir ve adaletsiz insanlar olduğunu size saatlerce anlatabilirler. ayrıca özellikle atatürkçü yazarlar size ana avrat küfür edebilirler, şikayet etseniz de ekşi sözlüğün atatürkçü moderatörleri atatürkçü küfürbazları koruyacaktır. bir yerden sonra şikayet etmekten vaz geçiyor zaten insan. atatürkçüleri olduğu gibi kabul ediyor.

o yüzden bunu şikayet etmek için yazmıyorum. siz böyle davranarak kendinize uygulandığını iddia ettiğiniz her türlü haksızlığa meşruiyet kazandırıyorsunuz. bir tarihi vesika olarak bu başlık da burada dursun. elbet okuyan birileri bulunur gelecekte.

edit: bu başlığın altına dahi formata uymayan entry giren atatürkçü yazar var. daha ne diyeyim aq.

örnek isteyenler için
  • nasıl olmuyor format aykırılığı, küfür veya tanım yerine soru vs gibi durumlardan lanet yedik.güç sizde iktidar sizde birde hep mağdurum da mağdurum durumu sizde.
  • solcu ve atatürkçü olarak bu sözlükten üç defa uçuruldum. bu dördüncü üyeliğim. ayrıca bu dört üyelikte de defalarca lanetli çaylak yapıldım bazen bir hafta, bazen bir ay. hele bir tanesi tam komediydi; eşşek kadar alıntı ibaresi olduğu halde formata uygun olmadığı için bir ay lanetli çaylak kaldım. ama hiç gelip böyle zırlamadım.

t: gerizekalı tespiti.bi bitmedi mağduriyetiniz amk!
  • atatürkçü degilsen defol zaten dedigim basliktir.

ayrica solcu olmayanlarda atatürkçüdur.

ssnin gibi gavur dolleri ancak atatürk ten nefret eder.
  • sağolsun yazar arkadaş sayesinde solcu olmadığımı anladım. 14 gün lanetlenmiş solcu değilim zaten ben
  • başlığı açan yazar hiç örnek vermemiş ama bakın ben birtane vereyim. (bkz: #79827599) burası sözlük mü yoksa forum mu anlamak güç, daha da güç olanı ise bu tür yazarlara hiç müdahale edilmemesi.