• yeni bir altinci nesil yazar. (bkz: forrest gump)
  • evin tek cocugu olan ukala, simarik bok.
  • yer cucelerine laf sokmaya calisirken kendini gormezlikten gelen suser. poposu da cok buyuktur bu insan evladinin.
  • kendisi bir beyefendidir. çok müteşekkir olduğum, sayesinde yanlışlıkla(!) atılan formatta kaybolan her şeyimi geri getirdiğim, çok şeyler borçlu olduğum acaip acaip böyle.. neyse işte çok iyi bir adamdır. fakat çok asabidir, dengesizdir, alıngandır, i-na-nıl-maz ukaladır. yaptıklarını ya da yapmaya çalıştıklarını bir türlü anlamam. her konuştuğumuzun ikinci günü birbirimize siktiri çekeriz.
    neyse efendim bir de bunun armut kızarkadaşı vardır. armut diyorum çünkü bu hatun mütemadiyen sözlük account şifrelerini unutup durur. kendisi benim de sıra arkadaşım olmakla birlikte kişisel tercihimi değiştirmeme ramak kalmışken bu adam hatunu çekip almıştır çamurdan. diyorum ya, çok mühim bir adamdır bu.

yazarın notu: çok baskı altındayım.
  • gecenin bir vakti benimle sınırsız geyik çeviren, espriden iyi anlayan ve bozmadan sürdürebilen yeni tanıştığım insan.. evet insanmış şaşırdım ben de.
  • worms world party'de çılgınlar gibi ip kullanan suser. daldan dala sekiyor. bi anlık dalgınlıkla suya falan düştü mü dadından yinmez*.
  • eski evine yerleştiğim suser. öyle bir ev düşünün ki her gün sürpriz çıksın içinden. gizli bölmeler, çekmeceler. biraz modifiye ile çok daha iyi bir hal almıştır zavallı evcik. forrestgump ın gazabından kurtulmuş olsa gerek.
  • o bir istihkam çavuştur.
    dur bak dinle kim geliyor?
    kim geliyor?
  • gelibolu internetcafélerinden son çarşımda yazdıgım bu entry'yi artık evinden okuyacak olan hürgeneral, azap ortağım, tertibim, askerlik arkadaşım.*
  • "pas hangi tuşla atılıyor?", "nasıl hızlı koşuyoruz?" gibi sorularla gayet amatör bir çizgide başladığı pes 6 macerasını hepimizin (hepimiz iki kişi oluyoruz) eline vererek sonlandırmış, kısa zamanda gerçekleştirdiği inanılmaz değişimden dolayı alkışı hak etmiştir. sakatladığım sayısız oyuncusu için kendisinden özür diliyor, "valla isteyerek olmadı" diyorum.

(bkz: kendisine faul yapılmış futbolcu karizması)
hesabın var mı? giriş yap