şükela:  tümü | bugün
  • an itibariyle gaziantep'te açılmış olan ve ülke çapındaki onbirinci forum tipi alışveriş merkezi.
  • yabancı sermayenin yaptığı ve açılışının dün gerçekleştiği ilginç bir tasarıma sahip olan avm'dir. bir sanko park değildir.

vali: "bugün gaziantep’te son bir ay içerisinde ikinci büyük alışveriş merkezinin açılışını yapıyoruz. her ikisi de yabancı sermaye ile yapılan avm’ler. yabancı sermayenin buraya yatırım yapmasını gaziantep’in gelişmişlik seviyesinin göstergesi olarak kabul ediyorum."

(bkz: yav hee he)
  • açılmasıyla sanko parktaki metrekareye düşen insan evladı sayısının biraz olsun azaltmasını beklediğim alışveriş şeysi...gidecek başka yer yok ne yapsınlar onlar da haklı amk...
  • ben oradayken bir türlü açılamayan, gelişmişlik göstergesi olarak kullanabilecek insanların var olduğunu gördüğüm memleket avmlerinden. ha bi forum bornova değildir sanki?
  • antep'te açılan 3. büyük avm'dir kendisi. m1 tepe real'i saymazsak. sankopark'tan daha çok marka barındırır gibi gördüm. bakalım kazanan kim olacak.
  • otopark girişini motorsiklet girecek boyutlarinda yaptirmis olan avm.

ulan arabanin gotu carpmasa ucu bir yere surtuyor. nasıl yaptınız lan burayi?