şükela:  tümü | bugün
  • koronavirüs nedeniyle eve tıkılıp kaldım, internette dolaşırken keşfettim bu forumu. evet, forumu. sosyal medyadan sonra artık forumlar bitmiş diyordum ama cidden içeriğini, aktifliğini ve ortamı görmek beni şaşırttı. üstelik forumların çılgın attığı 2000'li yıllardaki gibi emo stili yazanlar, yönetici egosu yapanlar, küçük dağları ben yarattım havasına girenler; kısacası turkishmusic.org'daki sezen aksu tartışması gibi şeyler yok burada lan.

siz de benim gibi evde yapacak bir şey bırakmadıysanız, izleyecek dizileri tükettiyseniz, sosyal medya ve ekşide takılmak artık sarmıyorsa bi' gözatın efenim. bakarsın, üye olup nostalji yaşarsın.
  • bu devirde forum mu kaldı ya? derken bu başlık sayesinde bulduğum ve üyesi olmaya karar verdiğim oluşum. sakin, güzel bir ortamı var.
  • (bkz: donanımhaber) tarzı (bkz: forum)ları bilgi alışverişi açısından sık sık kullanırım burasıda benzer bir platform yeni üye oldum genel bilgi alışverişi açısından faydalı olabilir
  • symbian s40 ve java oyunlar kısımlarını bulamadığımdan beni hayal kırıklığına uğratmış forumdur.
  • genel forum sitesi olduğu için oyun bölümünde fazla alt forum oluşturmamış, ancak bu devirde vakit geçirmesi gayet keyifli olan platform. son derece elit bir kitleye sahip oldukları belli.
  • yıllar önce forumların çok moda olduğu zamandan hatırladığım vbulletin altyapısına sahip retro görünümlü bir forum sitesi. bu karantina günlerinde eskilerin tadını hatırlamak için bir göz atılabilir. ayrıca sözlük gibi takılabileceğniz forum dışı bir bölümüde var. sözlüğü forum gibi kullanacağınıza gidin bu yerleri kullanın.
  • yeni nesil forumlar hep xenforo kullanıyor olmasına karşın nostaljik vbulletin ile harikalar yaratan forum. sayfa geçişleri gayet hızlı, gördüğüm kadarıyla içerikleri de son derece kaliteli. keşke forum kültürü ölmeseydi de böyle tek tük siteler kalmasaydı ama ne yapalım, eski güzel ortamlar gelmiyor geri. özetle yolları açık olsundur, başarılar onlarla olsundur. ara ara takip edeceğim forum sitesidir.