şükela:  tümü | bugün
  • bir yazar. bu başlığı çok yalnız bir anımda mı açıyorum, yoksa öylesine aklıma mı geldi veya kafamdaki ulaşılmazlığın temsili olarak çıkmazların arttığı zamanlarda sarıldığım bir can simidisin diye mi yazıyorum bunları bilmiyorum. şaka lan neyi bilmeyecem faraş kılıklı, hemen duygusalı verince moda girme. biliyorum. hem seni simide benzettim ayrıca, ahaha bu giriş nasıl duygusal olabilir ki. gardını indirme, simit ama bildiğin simitlerden değil, can simidine benzettim. vuhuuu.. can ne kadar önemli bir şey değil mi? "türkiye için mi soruyorsun yoksa olması gerekeni mi?" cevap veriyorum. super mario için soruyorum. oyunda can önemli.. vuhu ne amk. neyse. lan kan bağın olan herhangi birisi başlığı görür diye sildirecen mi bana. yaa tamam ben manyağım böyle şeyler yapıyorum, yazıyorum ama senin nikini neden başkaları belirli aralıklarla aratıyor? çok manyayın var dilorlar. sildirecen mi? sildirsene silmezsem ne olacak? tivitırı neden kapattım, bir hoşcakal bile denmedi. denmeli mi? evet kibar insanlar birbirlerine hoşçakal derler. peki senin kaç canın kaldı? benim dalağımı söktüler, ciğerimi söktüler. her sabah uyandığımda birileri bir organımı alıp götürmüş oluyor sanki.. her sabah daha büyük boşluklarla uyanıyorum. ooo yine duygusallığa giriyorum.. ellerim yok, kalbim nerde? mafya mısın sen? lafın salatası bir yana sabahları sorun olan tek şey her şeyin yerli yerinde olması. ovv ne final yaptım ama garibanın seksinde bu kadar görkem oluyor. bunları geç, morrissey esprisi gelmedi hala, ohooo ne yaptın be olm? tanıdık okursa boru gibi ifşa resmen. okur mu? okusa yazar mı? atatürk nasıl, ülkede okur yazar oranı ne alemde? bence hala ülkenin %95'i okuma yazma bilmiyor. bilmiyor, baksana şu sözlüğe bunların ki okuma yazma bilmek mi? bunların ki görmek mi? körlük. bence bu ülkede oksijen de yok. şiir, aaa o şiir. şiir, ne amına koyim şiir şiir. nefes almak mı? bilinç akışı yapma sikerim, ben ulisesi tek okumaya anladım amk. bu kadar siyaset yeter, siyaset mi? pardon sanat, sanatlı siyaset, siyasetli sanat. bu ikisi zıt şeyler mi sence? hep kavgalı mı? peki onu siktir et sence morrisseyin cep telefonunda snapchat var mıdır? ahahaha, orospu dedem benim ya, kırıtkan kart horozum mozum. bu gecelik yeteri, yeeeteri. iyiyiyiy geceleriiii.
  • başladım. "üstün bir zekaya ve duyarlı bir kalbe sahip her insan için acı çekmek kaçınılmazdır" demiş dostoyevski. gel tikleyelim beraber;
    - üstün bir zeka x
    - duyarlı bir kalp x
    - acı çekmek (tik)
    aptal ve duyarsız olmasına rağmen kaçınılmaz şekilde acı çekenler icin öyle yaldızlı laflar bulamadım. baktim yok, harbi yok. zaten benim hissettigim aci da yarim saat once zorla yedigim cig kofteden kaynaklaniyor, midem yangin yeri gibi baba. bana bi salgam ver. cig kofte ne acayip degil mi? yoo degil, ucuz cumle muhendisligi yapma. oooof cok sıkıcıyım bu aksam. sence evrende bizden baska bir uygarlik cigkoftenin recetesini elde edecek medeniyet seviyesine ulasmis midir? bunlar aptal sorular ama yine de boyle bir sey olmasi rahatlatici olurdu. ne bileyim evrenin bir kosesinde tepsinin basina cokmus, terini sile sile saatlerce kofte yoguran baska bir varligin mevcudiyeti... tamam la galaktik ve folklorik sorunlari bir kenara birakalim. bana ne ya uzaydan insandan. lanet yerde herkesin var bir seyi. aptal ve duyarsiz oldugumu soylemis miydim? evet ablasinin soyledin, super kurgucusun. ha ne diyordum bizim icin soylenmis pek iyi sey yok, daha kafkaesk, daha sikimik seyler prim yapıyor. gel 2016'dan konuşalım benim bu yıl da inip çıktığım merdiven sayısı değişmedi, 56 tane. demir kapı hala ara sıra takılıyor, meyve bıçağıyla hallediyorum, apartman merdivenin birinci katının havalandırma penceresinin önündeki ayakkabı parlatıcı sünger hala orada. müjdemi isterim iki yeni çiğ köfteci açıldı buraya, morrissey siksen gelmez. bu youtuberlar senin de kafanı bozuyor mu? ben yutup kullanmıyorum vuuu, stop. where is my mint? çiğ köfte yedim de ehehehe. yutup diyordum yani uzaktaki arkadaşların birbirine tatil videosu izlettirme amacıyla kurulan sitenin gülmeme çelınça uzanan serüveni çiğköfteden hatta kozmos belgeseli izleyen yakın arkadaş muhabbetinden bile kötü değil mi? zaman mekan zaman mekan hıııııııım o zaman diye şarkısı var yani. geçin bu kozmos işlerini ben yeylenmek istiyorum, fun amk fun istiyorum. yutup sıçtı. peki senin kanalın var mı? bizim kanallar paket. off bu kadar yeter bağlayamıcam çaça çov.