şükela:  tümü | bugün
  • bir yazar. bu başlığı çok yalnız bir anımda mı açıyorum, yoksa öylesine aklıma mı geldi veya kafamdaki ulaşılmazlığın temsili olarak çıkmazların arttığı zamanlarda sarıldığım bir can simidisin diye mi yazıyorum bunları bilmiyorum. şaka lan neyi bilmeyecem faraş kılıklı, hemen duygusalı verince moda girme. biliyorum. hem seni simide benzettim ayrıca, ahaha bu giriş nasıl duygusal olabilir ki. gardını indirme, simit ama bildiğin simitlerden değil, can simidine benzettim. vuhuuu.. can ne kadar önemli bir şey değil mi? "türkiye için mi soruyorsun yoksa olması gerekeni mi?" cevap veriyorum. super mario için soruyorum. oyunda can önemli.. vuhu ne amk. neyse. lan kan bağın olan herhangi birisi başlığı görür diye sildirecen mi bana. yaa tamam ben manyağım böyle şeyler yapıyorum, yazıyorum ama senin nikini neden başkaları belirli aralıklarla aratıyor? çok manyayın var dilorlar. sildirecen mi? sildirsene silmezsem ne olacak? tivitırı neden kapattım, bir hoşcakal bile denmedi. denmeli mi? evet kibar insanlar birbirlerine hoşçakal derler. peki senin kaç canın kaldı? benim dalağımı söktüler, ciğerimi söktüler. her sabah uyandığımda birileri bir organımı alıp götürmüş oluyor sanki.. her sabah daha büyük boşluklarla uyanıyorum. ooo yine duygusallığa giriyorum.. ellerim yok, kalbim nerde? mafya mısın sen? lafın salatası bir yana sabahları sorun olan tek şey her şeyin yerli yerinde olması. ovv ne final yaptım ama garibanın seksinde bu kadar görkem oluyor. bunları geç, morrissey esprisi gelmedi hala, ohooo ne yaptın be olm? tanıdık okursa boru gibi ifşa resmen. okur mu? okusa yazar mı? atatürk nasıl, ülkede okur yazar oranı ne alemde? bence hala ülkenin %95'i okuma yazma bilmiyor. bilmiyor, baksana şu sözlüğe bunların ki okuma yazma bilmek mi? bunların ki görmek mi? körlük. bence bu ülkede oksijen de yok. şiir, aaa o şiir. şiir, ne amına koyim şiir şiir. nefes almak mı? bilinç akışı yapma sikerim, ben ulisesi tek okumaya anladım amk. bu kadar siyaset yeter, siyaset mi? pardon sanat, sanatlı siyaset, siyasetli sanat. bu ikisi zıt şeyler mi sence? hep kavgalı mı? peki onu siktir et sence morrisseyin cep telefonunda snapchat var mıdır? ahahaha, orospu dedem benim ya, kırıtkan kart horozum mozum. bu gecelik yeteri, yeeeteri. iyiyiyiy geceleriiii.