şükela:  tümü | bugün
 • şöyle bir versiyonu da var;

  "boy kaç?", "kaç kilosun?" gibisinden sorular sorup cevap alamayınca ya da alınan cevabı beğenmeyince iletişimi kesmek için çırpınmak.

  "hmm yani tipik türk kızısın" gibi lakırdılar, o vakte dek bülbül gibi şakırken aniden iş çıkması, meteor düşmesi, sel basması vs.

  şimdi siz inanmazsınız ama allah da sizi inandırsın:
  gerçek hayatta kurs, okul, iş ortamı gibi zorunlu olarak bir arada durulan yerler harici kimsenin yan yana gelmek, buluşup görüşmek istemediği, görmezden geldiği, selamlaşmamak için başka birinin veya kolonların arkasına kaçtığı* insanlar da var bu dünyada. işte onlaaar sanal hayattaki bu merak açlığından kaynaklanan telaşlara yan basmıyor. o sahte ilgi gösterilerini yemiyor ama gargara yapıyor. yalnızlığın reçeteli ilacı gargara çünkü.

  edit: başlık ara sıra başa kalıyor. işbu başlık ve tüm hakları, başlığın ve birinci tanımlayıcı entrinin sahibi ari maya'ya aittir, önemle duyurulur. respect and swh.
 • ekşi sözlük yazarlarının çoğunun başarısız ve kız avında olan tipsiz erkekler sürüsü olduğunu gösteren olay. birader sen dışarıda birisini bulamıyorsan burada da bulamazsın rahat ol yani. hem tipsizsin, hem beğenmiyorsun, hem de malsın. bir de cahil olunca oooh.
 • baştan fotoğraf görmeden iletişmeyerek çözülebilecek durumdur.
  hatta fotoğraf neymiş mk, ben holografik görüntü görmeden konuşmam.
 • hemen bir profil fotosu şeysi getirin kardeşim sözlüğe. kanzuk görmüyor musun kardeşim insanlar mağdur mağdur.
 • dun muydu neydi basima gelmis olay. hayir olm hem piremses gibi kadinim, hem de sevgilimle beraber yasadigim icin o cesit bir arayis icinde zaten degilim. ustelik kendisi gotume benzeyen bir adam, neden sesi kesildi anlamadim *
 • görüşmeden önce biyometrik fotoğraf istemek lazım..
 • aydın havası felsefesiyle yaşayan halktan adamların olayı.

  öte yandan bir de monaco piremsleri var.
  onlar ki asla öyle şekilci ve yüzeysel görünmek istemezler, kesip atmayı kendilerine yakıştıramazlar. fotoğraf isteyip "tüh çirkinmiş", boy sorup "tüh hobbitmiş", kilo sorup "tüh pandaymış" diye hayal kırıklığına uğradıkları halde renk vermemeye çalışırlar. iletişimi şak diye bitirmez, sinsice ve yavaşça bitirmeye çırpınırlar. topu karşı tarafa atarak sorun çıkaran ve iletişimi kesen tarafın karşı taraf olmasını sağlarlar.
  fotoğraf görmeden önce bülbül gibi şakırken fotoğraf gördükten sonra uçup kaçmazlar ama dut yemiş bülbüle dönerler. mık gık gak guk laflarla, kısır döngü klişe anket sorularıyla, uzun mesaja sadece iki kelime ya da tek smiley cevaplarla* karşı tarafı bezdirme taktiği uygularlar. bu u dönüşüne dikkat çekip yüzüne vurduğunuz takdirde sizden alınganı, sizden suçlusu olmaz. zira onlaaar piremstir. onlaar iletişimi kesmez, kestirir.
 • yapıyorum ben bunu. bana da yapıyorlar. işte o zaman çok kırıcı oluyor. kırmasanıza beni :(
 • ciddi manada bu başlığa yazan arkadaşların ne kadar çirkin olduğunu merak ettim. ben oldukça çirkin bir insanım ama hiç başıma gelmedi bu. foto atsanıza bakiyim bi.