şükela:  tümü | bugün
  • heheh cok komik geliyor bu bana. "yeni bi kanka edindim ya" diye dusunuyorum, facebook linki istenince veriyorum, bakiyorum birden iletisim kesiliyor. hayir eksi sozlukculer gercekten kotu niyetlisiniz.
  • bir degil iki degil amk, bir daha "ficibiiktin kinişilim biridin misij gitmiyir" diyene bu basligi bkz verecegim. baydi yemin ediyorum. madem insanlarin gorunusune takintin var, git once çirkin olmanın avantajları basligindaki entrylerimi oku. vallahi baydi.
  • zamanında icq 'nun fırtına gibi estiği yılları hatırlatan başlık olmuştur.
    zar zor bağlanılan internet ve icq'dan öncelikle yazışılan kişinin gerçekten kadın olup olmadığını (evet o yıllarda insanlar en azından daha dürüsttü) kontrol etmek ve seçilen asl üçlüsünden lokasyon kısmına uyan bir dış güzelliğe sahip olunup olunmadığını (venezuela gibi) görmek amacı ile onlarca dakikayı bulan fotoğraf alış verişi sonrasında yaşanılan burukluk, kaybolan istek ve hayal kırıklığı ile çokca yapılmış eylemdir.

bugün interneti bilinç altımızda karşı cinsle arkadaşlık amaçlı kullanan bir toplum olduğumuzdan, dünya üzerinde fotoğraftaki insanı beğenmeyince iletişimden sıyrılmanın hem kadın / hem erkek en çok yurdumuzda görüldüğünü sanıyorum.
  • başıma çok sık gelen olay. fotoğrafımı görenler iletişimi ya şak diye keser ya da azaltır, sonradan keser. alıştım.