şükela:  tümü | bugün
  • simdi ilk defa karsilastigim türdür.

"tartilsam agirligimca hüzün ederdim" ...

lan!
  • çok kız arkadaşım var öyle. hepsi de üniversite öğrencisi(ergen değiller yani )'' ne derdiniz var kızım?''demek istiyorum onlara.
  • günlerdir denk geldiğim, sürekli bir fotoğraf çekinme arzusunun altındaki o kime sokulduğu belli olmayan laflar. ah o laflar, bebekle selfi çekinmiş; "ben içimden geleni yaptım, elimden geleni de. sen ikisinde de yoktun." yazmış altına. bebeğin ağzında emzik var olaydan habersiz kızı kesiyor ama abla laf sokuyor.

duvara dayanıp fotoğraf çekinmiş; gayet normal bir fotoğraf her gün 3 milyardan fazla çekiliyordur dünyada ama altında "meğer hiçbir acı unutulmasa da bir gün geçermiş........................" yazılı. sondaki 85 bin nokta yanyana, biliyorsunuz nokta sayısı ile verilen ayar arasında doğru orantı vardır.

genelde hepsinin sonu da kıps adını verdiğimiz ";)" ile biter ki milli emojimizdir. ayar alma, verme, tutma, atma gibi laf sokmalarındaki noktalama işaretimizdir.

ne diyim birisi laf sokar, biri memeyi gözümüze sokar. normal bir tane insan kalmadı ahan bu soşıl medya yüzünden.
  • çok kız arkadaşım var öyle. hepsi de üniversite mezunu (üniversiteli değiller yani )'' ne derdiniz var kızım?''demek istiyorum onlara.