97 entry daha
  • fotoğraf çektirmeme sebebim. "hadi toplanın fotoğraf çekilecek" dendiğinde "tamam ben çekerim" diyen adam olmak gibi bir artısı oluyor. yahu arkadaş farkedilmeden çekilsem bir facia, fotoğraftan önce 3 dk kendimi kassam "bu sefer düzgün çıkacağım" diye apayrı bir facia. yahu çocukken de gayet tatlıymışım. noldu da amk bu kadar tipsiz ve çirkin bir adam oldum. tanrım beni baştan yarat!
  • (bkz: kellik)
  • aslında kamera gördüğü anı kaydedip dondurur.fakat zihninde oluşturduğu ideal benliğe uymadığı için insanlar resmi yani kendi görüntülerini inkar ederek bunu söylerler sorun kendileriyle barışık olmamaları ve zihinlerindeki ideal benliğe uymayan görüntüyü kabullenememeleridir
  • oluşturduğu fotoğraf çektirmeme huyu yüzünden sevdiklerinizle fotoğrafınızın olmamasıdır.
  • deneme yanılma pozları gülme sebebidir net
  • videolarda daha iyi çıkma durumudur.
  • facebook'ta etiketlenme seçeneğini kapatmanıza yol açan özelliktir. zira iyi çıktığım tek bir bulanık fotom var, facebook'a koydum onu da. bir insan bu kadar mı çirkin çıkar resimlerde. yani gerçek halim de bir şeye benzediğinden değil, ama fotolarda uzay canavarı kıvamında çıkmak neden?

fotoğrafçıya göre saçım ve gözlerim çok koyu, tenimse fazla beyazmış. kontrast renkler hatlarımı sertleştiriyormuş. haklılık payı olabilir, sanki esmerler veya sarışınlar daha fotojenik oluyor.
120 entry daha
hesabın var mı? giriş yap