şükela:  tümü | bugün
  • feodal düzene göz kırpan bir delikanlının iddiası.

edit: öylesine başlık açtım 50 tane özel mesaj, bunca entry... bundan bile duyar kasmaya yeltenecek kadar zavallı pembe götlü yazarlara duyurular:

1) bunu ben ifşa etmedim, instagramda 500bin takipçili sayısız sayfa adamı paylaşıyor kaç gündür.
    2) adamın kendisi bu paylaşımlara kızmıyor, yorumlarda gülümseme atıyor, komik yorumlara beğeni atıyor. hatta takipçisi arttı işine geldi.
    3) öyleyse size ne oluyor, her boktan duyar kasmaya çalışan beynini siktiğimin aptal sürüsü?

edit2: adam profili kapatmış mutlu musunuz aşağılık gaddar vicdansız zenciler? hiç utanmadınız mı başkasının kusurlarıyla alay...pardon ben de kendimi kaybettim bir an. buyrun şunlarla idare edin: aşırı seri köz süreci
    edit3: bu ne amk asdsadsadas son günlerin konuşulan ismi
  • bu başlık gerçekten aşırı gereksiz sevgili dostum.
    tanım: kendini prens sanan bir adet andavallıdır.

edit: yine gereksiz duyar kasmalar başlamış. adam baya public bir şekilde yazmış, paylaşmış. adamın bilgisayarından fotoğrafları çekmiyoruz aq. burada bunun tartışılması gereksiz ama ister dalga geçerim ister geçmem sana ne yahu??

@archer05 uyardı, andaval, andavallı olarak değiştirildi.
  • (bkz: jöle reyiz)
  • tanım: seri köz'cülerden bir adet genç ile olgunluk arasında sıkışmış yurdum insanı.
  • gözlerim kanıyor biliyormusun
  • linke tıkladıktan sonra telefonum jöle kokmaya başladı anasını satayım.

edit: alttaki arkadaş genel olarak haklı ama bu durum için değil bence. burada biz kişinin dış görünüşüyle değil kendini soktuğu halle dalga geçiyoruz. adam kafaya bir kutu jöle abanıp tekirdağ prensiyim havasına giriyorsa ben bununla taşşak geçerim arkadaş.
  • kendi dünyasında mutluysa bize bok yemek düşer.

işlediği bir suç mu var?

yok.

e o zaman milletin yaşam tarzına da bir zahmet karışmayın. şu durumda eleştirdiğiniz hükümetten pek bir farkınız kalmıyor.

yarın sizin adınıza da bilgisayar başında göt büyüten nutellacı berk (ya da başka bir basmakalıp yargı üzerinden) gibisinden başlık açıp instagram hesabınızı paylaşırlarsa üzülürsünüz.

edit: adam mutluymuş, problem yokmuş. bu savunmanın engelli bir çocuğa tecavüz eden sapığın "ses çıkarmadı, hoşuna gidiyor diye düşündüm" şeklindeki savunmasından ne farkı var? haksızlığa uğrayan bir kişinin uğradığı haksızlıktan haberi olmadığı durumlarda ortada bir suç olmuyor mu?

şunu da ekleyeyim.
  • sabah sabah niye yaptın ki bunu bize. bir tekirdağlı olarak merak edip ne var lan acaba dedim demez olaydım
  • nargilesine seri köz almak için yaptığı ziyaret esnasında bir ayrılıkçı tarafından suikaste uğramış ve bu olay neticesinde birinci köz savaşları başlamıştır.
  • ya o saçları yapan kuaför simetri takıntılı bi okb'li vatandaşımız ya da 607 adet fotoğrafın hepsi aynı gün çekildi. o nasıl saç, hiç mi milim şaşmaz öyle saçma sapan bi saç modeli...

ülker kare çikolata ve avon fullspeed'in gizli reklam yüzü.

edit : eveeet gelen mesajlardan sonra, nutella, clear man, levi's, cosmopolitan gibi bi çok dünya markasıyla da sponsorluk anlaşması olduğunu anladığım çokoprens.