şükela:  tümü | bugün
 • fotoğraf makinemde lens sorunu vardı. sorunun ne olduğunu yazarak kargo ile gönderdim.
  yaklaşık 40 (kırk) gün sonra "arıza tespiti" yaptılar, fiyat çıkardılar... fiyat, sirkeci piyasasından çok daha fazlaydı....
  geri istedim... kargo ile gönderdiler.. üstüne bir de kargo masrafı ödedim.

  sabrınız, vaktiniz ve bol paranız varsa tercih edebilirsiniz.
 • camı çatlayan ipad2 için şirketçe sürekli çalıştığımız servis 250 $'lık fiyat verince webden yaptığım araştırma ile burayı buldum. ipad'i gönderdik. ipad'i teslim aldıklarında servis aşamalarını izleyebileceğimiz bir web linki gönderdiler. oradan yazışabildik cihaz ve sorunlar ile ilgili. aşamaları gördüm. cihazı da 2 günde tamir edip yeni cam takıp gıcır gıcır teslim ettiler. ayrıca 160 tl'lik bir fatura çıkardılar. ben memnun kaldım. tavsiye ediyorum.
 • bulunması güç parçaları anında temin edip hızlıca kargolayan arkadaşlar. aylardır bulamadığım pil kapağını 24 saat dolmadan adresime ulaştırmaları göz doldurdu.
  şiddetle tavsiye edilir.
 • iyi ki bulmuşum dediğim telefon tamircisi.camı kırılan i phone'umu resmen sıfırmış gibi ,cillop gibi hemde çok uygun fiyata yaptılar.ön mikrofonda değişti.başta korkuyordum yahu netten buldum ellerinde kalır mı telefon diye ama korktugum olmadı çok şükür:)
 • yamulan ve ekranı bozulan ayfon 6’yı 2 saatte adam ettiler. daha önce de ipad camı değiştirmişlerdi.

  yerleri beşiktaş meydanda. gayet saygılı, düzgün adamlar.

  duvarlarına astıkları tamirat manifestosu da güzel.
 • ıphone 8 plus’ımın kırık ön camını yaptırdığım yer. memnun kaldım, fiyat olarak da iyidi. yeni gibi oldu telefon.
 • kendilerine bildiğim tüm hayır dualarını sunuyorum. telefonumun(iphone se) tuvalete düşmesi akabinde yapmamam gereken hemen her şeyi (şarja takmak, saç kurutma makinesine tutmak) de yapmak suretiyle zavallı telefonumu cazır cuzurt sesleri eşliğiyle sonsuzluğa uğurlamıştım. daha doğrusu uğuradığıı sanıyordum ki, 2 hafta içerisinde burası telefonumu hayata döndürdü.

  sorduğum başka bir yer denemeye tenezzül etmedi bile suya düşmüş telefonu tamir etmeyi.

  müşteriyle iletişim için de online bir sistem kullanmaları, bu sistem üzerinden telefonumun fotoğraflarını bana göndermeleri falan.. baya profesyonel çalışıyorlar. tavsiye ederim. tekrar teşekkürler, beni epey zamansız gelecek bir masraftan kurtardınız.