şükela:  tümü | bugün soru sor
 • adından da anlaşılacağı gibi fotoğraf makinesi tamir ve yedek parça sitesi.

  zamanında fujifilm finepix s1600 model fotoğraf makinemi lens arızası hasebiyle bu arkadaşlara göndermiştim. 80 lira tamirat, 15 lira da kargo ücreti ödeyip gönderdikten 10-15 gün sonra makinem geldi, tabi 7-8 lira kargo ücreti daha ödedim. geldi ama çalışmıyordu. aradım sordum biz kontrol ettik, belki yolda sarsılmıştır falan dediler. ama ne de olsa tamir ettiğimiz ürünlere 6ay garanti veriyoruz, gönderin bir daha bakalım dediler. neyse tekrar bir 15 lira verip gönderdim. 1 hafta sonra makine tamamen çalışır durumda geldi. ta ki bu yakınlarda aynı sıkıntıdan bozulana kadar. neyi nasıl yapmışlarsa aynı sıkıntı tekrar cereyan etti. aradım, aynı sorun tekrar oldu dedim. siz ürünü teslim alalı 6 ay 5 gün geçmiş dedi. yani 5 gün daha önce bozulsaymış yapacaklarmış. uzun lafın kısası makine çöp oldu. astarı yüzünden pahalıya geleceği için bir daha yaptırmadım da.
 • fotoğraf makinemde lens sorunu vardı. sorunun ne olduğunu yazarak kargo ile gönderdim.
  yaklaşık 40 (kırk) gün sonra "arıza tespiti" yaptılar, fiyat çıkardılar... fiyat, sirkeci piyasasından çok daha fazlaydı....
  geri istedim... kargo ile gönderdiler.. üstüne bir de kargo masrafı ödedim.

  sabrınız, vaktiniz ve bol paranız varsa tercih edebilirsiniz.
 • camı çatlayan ipad2 için şirketçe sürekli çalıştığımız servis 250 $'lık fiyat verince webden yaptığım araştırma ile burayı buldum. ipad'i gönderdik. ipad'i teslim aldıklarında servis aşamalarını izleyebileceğimiz bir web linki gönderdiler. oradan yazışabildik cihaz ve sorunlar ile ilgili. aşamaları gördüm. cihazı da 2 günde tamir edip yeni cam takıp gıcır gıcır teslim ettiler. ayrıca 160 tl'lik bir fatura çıkardılar. ben memnun kaldım. tavsiye ediyorum.
 • bulunması güç parçaları anında temin edip hızlıca kargolayan arkadaşlar. aylardır bulamadığım pil kapağını 24 saat dolmadan adresime ulaştırmaları göz doldurdu.
  şiddetle tavsiye edilir.
 • iyi ki bulmuşum dediğim telefon tamircisi.camı kırılan i phone'umu resmen sıfırmış gibi ,cillop gibi hemde çok uygun fiyata yaptılar.ön mikrofonda değişti.başta korkuyordum yahu netten buldum ellerinde kalır mı telefon diye ama korktugum olmadı çok şükür:)
 • yamulan ve ekranı bozulan ayfon 6’yı 2 saatte adam ettiler. daha önce de ipad camı değiştirmişlerdi.

  yerleri beşiktaş meydanda. gayet saygılı, düzgün adamlar.

  duvarlarına astıkları tamirat manifestosu da güzel.
 • ıphone 8 plus’ımın kırık ön camını yaptırdığım yer. memnun kaldım, fiyat olarak da iyidi. yeni gibi oldu telefon.
 • kendilerine bildiğim tüm hayır dualarını sunuyorum. telefonumun(iphone se) tuvalete düşmesi akabinde yapmamam gereken hemen her şeyi (şarja takmak, saç kurutma makinesine tutmak) de yapmak suretiyle zavallı telefonumu cazır cuzurt sesleri eşliğiyle sonsuzluğa uğurlamıştım. daha doğrusu uğuradığıı sanıyordum ki, 2 hafta içerisinde burası telefonumu hayata döndürdü.

  sorduğum başka bir yer denemeye tenezzül etmedi bile suya düşmüş telefonu tamir etmeyi.

  müşteriyle iletişim için de online bir sistem kullanmaları, bu sistem üzerinden telefonumun fotoğraflarını bana göndermeleri falan.. baya profesyonel çalışıyorlar. tavsiye ederim. tekrar teşekkürler, beni epey zamansız gelecek bir masraftan kurtardınız.
 • eşimin 6s plus’ının ekranını kırmasıyla başlayan, “iyi servis” arayışım esnasında google’da tesadüfen karşıma çıkan internet siteleri vasıtasıyla ulaştığım iyi servistir.

  haklarında internette olumsuz yorum olmamasına rağmen binbir araştırmayla korkarak gittim fakat içeri girdiğim anda beklemediğim bir profesyonellikle karşılaştım.

  apple’da şu an 1200 tl olan ekran değişimi yerine, mucidi oldukları ön cam değişimi sayesinde hem asıl işlevi gören, renkleri veren orijinal ekranı korumuş oldum hem de telefonum çok çok daha uygun bir fiyata onarılmış oldu.

  not: onarım sonrası hediye olarak ekran koruyucu da takmışlar. canım fotoparca :)