şükela:  tümü | bugün
  • dün akşam saatlerinde verdiğim siparişimi bugün teslim aldığım, güvenle alışveriş yapılabilecek fotoğraf ekipmanları sitesi.

sektörün doyuma ulaşıp; al takke ver külah mottosunu benimsemiş sitelerin aksine müşteri ile son derece ilgili bir ekipten oluştuğu izlenimi yarattı bende, fiyatlar da emsallerine göre epey avantajlı.
  • fotograf ekipmanlarını en güvenli şekilde temin edebileceğiniz ortam. eksiksiz, dogru bilgi edinebilirsiniz. alanında pek çok site vardır. hiç biri hem fotoğraftan, hem insandan, hem makinadan anlamaz. burada hepsini bulacaksınız.
  • sayelerinde canon eos 1200d için mediamarkt'a 1150 lira vermekten kurtulup tam istediğim model olan 600d'yi 1300 liraya aldım. çanta, sd kart ve sensör temizleyici hediyesiyle beraber zaten aynı fiyata geldi.

internet alışverişine pek güvenmem. ofislerinin sirkeci'de olduğunu öğrenince de kıllandım, sırf bu yüzden üşenmeyip ofislerine gittim. hayatından bezmiş, tipik istanbul esnafı, bedsuratlı amcalar göreceğimi zannederken, gördüm ki gayet kibar genç insanlar. her tür soruma cevap verip ilgilendiler sağolsunlar. kargoyu haftasonu vermem dolayısıyla sıkıntı olunca bizzat ilgilendiler. kafasında soru işareti olan kişileri de hiç çekinmeden ofislerine beklediklerini söylediler. kısacası ben memnun kaldım, tavsiye ederim.

beni mediamarkt, bimeks, teknosa üçgeninden kurtarıp alternatif bir fikre iterek bana büyük iyilik yapmış olan brk37 adlı ekşiduyuru kullanıcısına da ayrıyeten teşekkür ederim.
  • sirkeci'deki şark kurnazı fotoğraf&kamera esnafını piyasadan silmesini dilediğim güvenilir site/mağaza. fiyatları son derece esnek ve satışta gerçek profesyonellerle fotoğraf meraklıları için güvenli bir alışveriş ortamı.
  • bir adet go pro hero 4 edindigim, sirkecide de ofisleri bulunan, her konuda yardimci olmaktan cekinmeyen calisanlara sahip; rahatlikla alisveris yapabileceginiz nadide site. arduino'ya da tesekkuru borc bilirim.
  • canlı desteklerinin yardımıyla canon 6d body aldığım websitesi.
    fotoğraf makinesi almak istediğinizde hem sirkeci'de hem de internette bir sürü çakal mevcut, bu çakalların arasında işini doğru düzgün yapan, ürünün arkasında duracak, gerçek fotoğrafçılardan destek alabileceğiniz bir yer yok diye düşünüyordum ama bu arkadaşlara rastladım. işini ve özellikle sattıkları ürünleri iyi bilen insanlar, sohbet sonucunda bir kaç lens ve 6dmi alıp ayrıldım, burayı da okuyorlarsa tekrardan teşekkür ederim. sonuç olarak bir şey alacağım zaman kesinlikle fikirlerini alacağım insanlar.
  • fotoğrafçılıkla ilgilenenler için ilaç gibi bir site.

sayelerinde uzun zamandır istediğim nikon'a sonunda kavuştum. uzun zamandır internetten alışveriş yaparım ama yaklaşımları ve hızlarını çoğu alışveriş yaptığım sitede görmedim, hem ürünler konusunda bilgililer hem de almasanız da size ürünle ilgili her türlü bilgiyi veriyorlar. ürünü almadan önce 3 kere canlı destekle görüştüm, toplam 20. günde ancak ürünü almaya karar verdim ama ilk günkü gibi ilgiliydiler, ürünü aldığım gün de kargoya verildi. sözlük ahalisine gönül rahatlığıyla öneririm.

pek öyle fotoğrafçılıkla ilgilenmiyor olsam da, arasıra hobi olarak bir iki kare yakalayacakken yarenlik edecek bir makineyi rahatça edinmiş oldum.
  • yeni kurulan bir site oldugundan midir yoksa
    sahiplerinin islerine olan saygilarindan midir bilinmez
    ilk alisverisimde cok memnun kaldigim site.
    umarim bozmazlar bu cizgilerini.
  • "patron çıldırdı!" başlığıyla, bir çekiliş yapan fotoğraf ve video ekipmanlarını uygun ve güvenli bir şekilde satın alabileceğiniz son zamanların en iyi e-ticaret sitelerinden.

şöyle bir açıklama yapmışlar:

"fotopazar, sigma 18-35 art lens ve canon 700d profesyonel fotoğraf makinesi hediye ediyor! yarışmaya katılarak sigma 18-35 art lens, canon 700d, benro a300fhd1 tripod kazanma şansı yakalayın! http://bit.ly/ftpzr1 sayfasını ziyaret ederek yarışma hakkında diğer bilgilere ulaşabilirsiniz."
  • son zamanlarda güvenilirliği ve başarılı desteklerinin methini çeşitli kişilerden duyduğum site, fiyatları da uygunmuş, ne diyelim çizgilerini bozmadan devam etmelerini dileriz.