şükela:  tümü | bugün
  • bünyesinde (en az) bir tane level 3 super user bulunduran oluşum. sitelerinden raporladığınız venue'leri çok kısa zamanda düzeltmeleri ile takdiri hakediyorlar.
  • foursquare şirketiyle bir bağı olmadığını da not düşmek gerekir.
  • sanırım bu işten sıkıldılar zira eskiden bolca 4sq haberleri ve kazanılacak rozetler hakkında bilgi verirlerdi ama resmen 2-3 hafta'da bir haber girmeye başladılar. bu işte öncülüklerini kaybettiler sanırım ya da ciddi anlamda turkcell'e yenik düştüler. isteseler 4sq merkez ofisinde çalışan nina ile görüşüp özel bir rozet hazırlatabilirler ya da büyük destek görebilirler.

    baktı olmuyor hiç birşey siteyi satışa çıkarıp güzel bir gelir elde edebilirler.
  • ekipteki arkadaşlarımdan gördüğüm kadarıyla canla başla, foursquare'den çok foursquare'i sahiplenmiş durumdadırlar. pek kimsenin bilmediği ama arka planda koşturmacası çok olan ve uğraştıran bir sistemle baş etmektedirler.
  • foursquare'de superuser level 2 olduğumdan dolayı geçen sene davet yollamışlardı bünyelerine katılmam için nasıl bir oluşum olduğunu tam da bilmediğimden merak edip kabul etmiştim. iş yoğunluğumdan dolayı platformda çok aktif olamadığımdan(bunu da girerken belirttiğimi hatırlıyorum) dolayı bir kaç ay sonra benle birlikte sekiz kişiyi yine aynı sebepten gruptan çıkarmak zorunda kalmışlar ben tabii o kadar ilgisizim ki bunu bile 2-3 ay sonra öğreniyorum...

    şimdi geçen hafta yine 4sq hesabına bağlı adresten ikinci bir şanstan bahseden geri alım mailı geldi. ilginçler yani çamur atmak için demiyorum ama çok fazla inanmış gelmişlerdi bana, bu kötü bir şey değil elbette ama komik de bir taraftan sonuçta evlerini, mansionlarını, köşklerini yer imi olarak açıp, paylaşan tonla insana karşı editleme savaşı veriyorsun hangi biriyle uğraşabilirsin mümkün mü? sonuç olarak keyif bağışlar gibi geri almaya kalkmalarını buna da ikinci bir şans adı vermelerini komik bulup ciddiye bile almadığım platformdur.
hesabın var mı? giriş yap