• maskeyi boğazına taktığı için kendisine güdümlenen kameraya tepki göstermiştir.
  • şu an izledim ve şok oldum .
    ameriga mı la bura ?!

:))

ama gülümsetmedi değil ha..

maske takmadı diye adamı zoomlarsanız olacağı bu..
  • kameramanin öküzün trene baktığı gibi bakmasindan rahatsız olan yurdum insanidir
  • gülün geçin işte arkadaşlar. hepiniz hakim, savcı olmuşsunuz. iddianame bile hazırlayan var yukarıda aq. hemen linç etmek istiyorlar.

bu kadar yabancı filmi kim izliyor bu memlekette o zaman? buradaki tiplere baksak reytinglerde huzur sokağı birinci olmalı.
    yok çocuklar, yaşlılar varmış tv'nin başında bilmemne...

ömrünüz boyunca içinizden geldiği gibi davranamayacak kadar bastırılmış şekilde yaşamanın acısını; yapmak isteyip de yapamadıklarınızı yapanlara yöneltiyorsunuz.
    anlayan fav.
  • evde bastım kahkahayı. adamı öyle eşek gibi çekersen alırsın hareketi.
  • toplumun sesi olmuş, kahkahalara sürüklemiştir.
  • kameraman ısrarla adamı çekti,adam utangaç tavırlarıyla çıkmak istemediğini açıkça belli etmesine rağmen.
    yıllar sonra ekşici olduğumu hatırladım,sandelyeden düşüyordum sonra aklıma kanzuık geldi ve düşmedim.
  • takdir ettiğim tiptir.

kamera terörüne karşı gösterilmiş güzel bir tepkidir.

gittiğimiz her yerde fotoğraf çeken dümbükler, selfi yapan yıkıklar, canlı yayın yapan aptallar.
    bazı insanlar sizin boktan video veya resimlerinizde gözükmek istemiyor amk. şunu bi anlayın artık.
  • adam kadrajdan çıkmak için çabalıyor fakat kameraman inatla ona zoom yapınca adam muhtemelen al o zaman bunu da çek diyerek tepkisini göstermiştir.
  • muhabirin şok olması ile sonuçlanmıştır.
hesabın var mı? giriş yap