• “kemal köker gibi bir ayağı kırık hastalar.”

en çok zorlanan kemal köker değil yani. onun gibi olan hastalar. tutup da ayağı kırık hastayı saatlerce koridorda yürütüp çekim yapacak değillerdi herhalde.

ayrıca haberin konusunu bir kere daha belirteyim; ayağı kırık hastaların yürürken zorlanması. yani haberin konusu kemal köker’in ayağının kırık olması değil.

daha önce hiç basın sektöründe çalışmayan insanlar için garip gelebilir ama bu tür çekimlerde canlandırma tekniği kullanılır. yalaka değil de gerçek haberci olsaydınız bilirdiniz.
  • adam sabah akşam a haber izliyor fox tv'ye bok atıyor mal bulmuş mağribi gibi. akşam izleyince ne cevap vereceksiniz çok merak ediyorum.

akşam izleyin fox haberi. hazır olun bakalım.
  • diğer başlığa yazmıştım buraya da kopyalayım bari.

fatih portakal twitter hesabından iddialara yanıt vermiştir.

"isterseniz bir daha düşünün derim: sağlık bakanlığı’nın; mersin şehir hastanesiyle ilgili yaptığımız haberlerin mizansen ve asılsız olduğu şeklindeki iddialarının gerçeği yansıtmadığını bu akşam belgeleri ve hastanın kendi ağzından açıklamalarıyla ortaya koyacağız."
  • ne güzel olay ya, aktroll sıralı toplu liste. engelle engelle geç
  • yalan haber olmuş tamam güzel peki sizin paylaştığınız bağlantıdaki yalana ne diyeceksiniz? haberde aynen şöyle diyor şehir hastanelerinin vatandaşlara rahat bir nefes aldırmasından

hangi vatandaş rahat nefes almış? hayatınızda hiç şehir hastanesine gittiniz mi? şehir hastaneleri şehirden ne kadar uzakta biliyor musunuz? şehir hastanesinde bölümler arası uzaklık yürüyerek ne kadar? şehir hastanesi açılana kadar diğer hastanelerdeki hizmetler ne kadar aksadı? şehir hastanelerinde kaç hasta garantisi var? şehir hastanelerinin masrafı nedir? şehir hastaneleri başka ülkelerde de uygulanmakta mıdır? uygulanıyorsa ne gibi fayda ve zararları vardır?
    benim soracaklarım bu kadar cevap beklemiyorum ben bu soruların cevaplarını biliyorum. vatandaş rahatladı diyenlerin bunları bir araştırıp okumasını istiyorum. bana sorarsan ben rahatladım vergi arttıkça param azaldıkça hafifliyorum üzerimden yük kalkıyor.
  • a haberle karıştırdı troller foxu çatır çatır haber yapmışlar. asıl görüntüleri de verdiler şu anda. ekşideki rezalet: 10/10
    hastanedeki rezalet ;10/10
    3 ay sonraya sıra alıp ‘hastaneler galabalık değil’ diyen troller bu hastaneleri mi savunuyorsunuz? yavaş yavaş silin entrylerinizi göt olacaksınız.
  • fatih portakal bu akşam yayınlanan haber bülteninde kendisine iftira atanların içinden geçti resmen. adam nasıl sinirlendiyse eli ayağı esiyordu haberi sunarken aq.

kaldı ki mevzuda ismi geçen şahıs a haber'e de çıkıp söylediklerini tekrarladı ve belgelerini sundu. kanal da tüm bunları yayınladı.

ama yok laf söyletmeyeceksiniz padişahınıza ya haaaala ısrarla savunun. ne de olsa çalıyor ama yapıyor da diyen zihniyetsiniz. zihnine soktumun mal değnekleri sizi.
  • an itibariyle fox haber izlenirse düzmece olmadığı anlaşılan haberdir.

ekleme: fatih portakal tek tek kanıtlarıyla, şahitleriyle anlattı olayı. dürüst habere alışmadığınız için her şey düzmece, kokuşmuş, pis geliyor size. belki de haklısınız ama hemen saldırmadan önce bir bekleyin bakalım karşı taraf nasıl bir açıklama yapacak? durum nereye varacak?
  • fatih portakal yalan haber olmadığını ve akşama kanıtlayacağını söylemiş twitter'ında.

fatih portakal'ın açıklaması

bakalım hangi taraf yalancı çıkacak?

edit: noldu la sevgi pıtırcıkları?
hesabın var mı? giriş yap