şükela:  tümü | bugün
  • türkiye'den ya da dünyadan hiç farketmeden ne kadar yürek burkan, iç acıtan haber varsa peş peşe izleyicinin gözünün yaşına bakmadan sıralayan bir ajans.

edit: yaklaşık 8-10 tane cinayet, kaza, ölüm haberi verdikten sonra altın fiyatlarıyla alakalı habere geçmiş, hemen akabinde tekrar drama turuna geçmeyi başarmıştır.
  • nefes nefese haber sunan bir sunucusunu yüzünden beş dakika tahammül edebildiğim haber.
    bu ne yahu. kadın ne nefes, ne ses, ne diksiyon, hiçbir şeyi beceremiyor ama haber sunuyor. taşikardiye tutulmuş gibi hem de.
  • yorumsuz haber yapamayan, her konuyu akp iktidarının başarısızlığı gibi sunan tuhaf, yanlı ve müzmin muhalif tv ajansı.
    sermayesi amerikalı yahudilere ait diyorlaaaar.
  • yaptıkları sağlık haberlerini araştırmadan soruşturmadan sunan, haber diye verdikleriyle sağlık çalışanlarına karalama kampanyası yürüten bir ekip.

sağlık çalışanlarına yönelik şiddette payları yok değil.
    (bkz: omzu çıkan kız öldü/#49029439)
  • spikerinin bugün pijama giydiği ana haber bülteni.
  • az önceki fitre haberinde nur yüzlü bir teyzemin ağlamamak için kendini zor tutarak "yavrum biz yardım olarak ne gelirse onu yiyoruz" derken sesinin titremesine engel olamadığı ana haber bülteni. allah bu ülkenin belasını versin lan! yansın bütün ülke komple. ben de yanayım umurumda değil.
  • gerçekten tarafsız haber yaptıklarına inandığım haber ajansı. gezi olaylarında da çoğu olayı korkmaksızın halka ulaştırmışlardı. belki canlı yayın yapamadılar ama haber saatlerinde haberi aynen verdiler.
  • sansürcüdür.

seçim sürecini adil ve tarafsız geçirmemişlerdir. zaten kimse amerikanların bile yaka silktiği fox televizyonundan tarafsız olmasını beklemiyor değil mi?

(bkz: fox tv'nin doğu perinçek'i sansürlemesi)
  • enteresan haber bültenidir, ana haberde şuna benzer bir alt yazı geçmiştir;
    son dakika: iki asker şehit oldu bu kez acı haber nereden geldi? az sonra.
    bu ne amk böyle şehit haberi mi verilir dangozlukta çığır açmışsınız.
  • bugün "film izlerken çok güldükleri için karakolluk oldular" haberiyle viral reklam yaptı.

acaba kaç para verdi cem merak ettim.