şükela:  tümü | bugün
  • artık elzemdir. türkiye'nin tarafsız tek bir haber kanalı kalmamıştır. bu boşluğu değerlendirmelerini tavsiye ederim.
  • ülkenin şuanki durumunda ilaç gibi gelir ve muhtemelen en çok seyredilen haber kanalı olur.

ha böyle bir işe girişirler mi? hiç sanmıyorum. belki de birilerinin bunu yapmaları konusunda isteklerini bildirmeleri, bir baskı yapması akıllarına karpuz kabuğu düşürebilir.
  • 1. bu frekans işidir.
    2. frekansı rtük veriyor.
    3. mevcut frekanslardan biri satın alınabilir.
    4. satın alındığı fiyatın 10 katına 20 günde satılabilir.

(fiyatın 10 kata çıkması, "bu frekansı satın aldık, foxhaber yapacağız" dedikodusuyla sağlanır)

ne ülkeyiz lan.
  • desteklenmesi gereken.
  • herhangi bir tarafın militanı değil de mesela bu seçimlerde tüm parti ve adayların görüşlerini yayınlayacak, açtığım haber kanalında sadece cumhurbaşkanını ya da chp ya da diğer bir partinin değil, diğer tüm adayların mitinglerini verecek bir kanal arıyorum. kim, hangi parti ne söylüyor duymak istiyorum. bunu verebilecek bir kanal arıyorum. fox haber kanalı olursa negzel. ha bir de muhakkak tivibu go paketine dahil olsun lütfen. odamda tv yok da :d
  • hiç ihtiyaç olmayan bir durum.
    götünüzden zorunluluk çıkarmayın.

sabah kuşağı ve ana haber (öğlen haber var mı bilmiyorum) kuşağı oldukça tatminkar ve yeterli.

gündüz gece aynı politikayla zaten gelecek baskıyı kaldıramazlar.

doğan, tgrt, trt, haberturk gibi haber ajansı desteği olan kanalların haber kanalı sığlığı ortadayken bu sığ ajanslardan alınacak haberlerle neyin kanalını kuracaksın?

haber kanallarındaki (artık ne kadar haber kanalıysa, bildiğin akp yayın kuşağı hepsi) tartışmalar zaten partizan mastürbasyon için izleniyor.
  • burada belirttiğim üzere, mevcut koşullar altında zorunluluktur.
    cnn türk'ten ayrılan/kovulan nevşin mengü'yü işe alabilirsiniz. fatih portakalı artık siyasetçilerle birlikte program yaparken moderatör olarak görmek istiyorum. hafta içi ve hafta sonu sabah kuşağı aynı şimdiki fox gibi olur. hafta içi öğlen akşama kadar nevşin mengü olabilir. hafta içi akşam geceye kadar portakal olabilir. hafta sonu gündüz kuşağı boş kaldı. hafta sonu akşam gülbin tosun olur. haberlerden sonra siyasi programlarda yine portakal ve küçükkaya olabilir. biliyorum portakal'a çok iş yükledim ama şurada 48 gün kaldı ve buna ihtiyacımız var.
    edit: benim gibi günün her vakti, müsait oldukça haber izlemek isteyenler var bu memlekette. haberleri sadece akşam yarım saat tarafsız kanalda izlemek yetmiyor. akp yayın organlarını da izlemek istemiyoruz. böyle bir talep var ve böyle bir ihtiyaç mevcut.
  • sadece haber kanalı ile yetinilmemesi gereken zorunluluk.

fox ekonomi, fox spor, fox müzik. tarafsız kanalın her türlüsüne açığız. ulan belgesel kanalları bile havuz memlekette.
  • küçük çaplı muhalif girişimlerin saman alevi gibi kaldığı ve kısa sürede kapandığı haber kanalı sektöründe kalıcı ve parlak bir kanal olacağı aşikar.

umarım ekşinin sesini duyarlar ve kulak verirler.