• yakışıklı ve hoyrat baş rolün eğer holding toplantısına donatılmış kahvaltı masasında, yalnızca portakal suyundan bir yudum alıp köşkünden çıkmazsa seyretmeyeceğim dizidir.
  • kurtlar vadisi gibi bir dizi yapılmış bu ülkede onun üzerine başka dizi tanımam. laz ziya'ya selam olsun !
  • 1.esas kız ve esas oğlan asansörde kalacak. ikisinden birinin kapalı alan korkusu olacak. öbürü sakinleşsin diye gözlerimin içine bak, geçti sakin ol diyecek. böylece birbirlerine ne kadar iyi geldiklerini anlayacaklar.
    2. esas oğlan dışarıdan son derece soğuk, duygusuz görünen biri olacak ama esas kızla tanıştıktan sonra karakteri değişecek. çünkü biliyorsunuz ki esas kızımız neşeli, hafif sakar falan tatlış.
    4. esas kızımızın tek bir vasfı olmamasına rağmen şirkette iyi bir yerde çalışmaya başlayacak. ve her şeyi harika yapacak ve tüm şirket bu kızımıza bayılacak.
    5. aşırı güzel, manken gibi, çalışkan başka bir kız esas oğlana saplantılı aşık olacak ama yeteri kadar saf, salak bir tip olmadığı için hiç şansı olmayacak.
    bu şartlar sağlanmazsa muhtemelen izlemeyeceğim dizi.
  • aldığım son bir habere göre nobel heyeti toplanıp bu sıradışı senaryoyu ve konuyu işleyen dizi ekibine ödül verecekmiş.çok merak ediyorum zengin oğlana aşık olacak olan kızın hikayesini.aman tanrım daha önce hiç böyle birşey izlemedim.
  • kerem bursin tam da bu projelerin adamıdır.

asla oyuncu değildir.yetenekli değildir.diksiyonu berbattır ııııı ıı diye konuşur.karizmatik değildir.

düz yakışıklı erkektir.anca poz keser fazlası yoktur.

hiçbir projesi tutmamıştır.

çok kasmaya gerek yok.aşk dizisi çekelim,aşırı yakışıklı bir adamla güzel bir kızı baş role koyalım.kız fakir olsun bizim piç çocuk buna tutulsun.30 bölüm götürse yeter hem biz kazanırız hem de kanal.

türk dizi sektörü artık böyle dönüyor.siz sanatı hiçe sayıp paraya odaklandınız.ama göreceksiniz 5 sene sonra kimse tv izlemeyecek.siz de bu projelerinizi netflix e falan satmayacak ve piyasadan silinip gideceksiniz.
  • oysa çomaristan’da çok var bu dizilerden.

(bkz: çomaristan)
  • çok sevindim bu projeye. hande erçel'i ilk izlediğim günden beri kadıköy meydan'da "kocam siksin seni kocaaam" diye bağırarak kavga edişini izlemek istemişimdir.
  • bir kere de kiz holding patronu, oğlan gülcü çocuk olsun aaa ama pardon onun da filmi vardi.
    tanım: fox tv'nin merakla beklenen dizisi.
  • zengin elemanın kesin pick up kamyoneti olur. tahminim toyota hilux
  • zengin erkek fakir kız mı? hayvan gibi iyi senaryo
hesabın var mı? giriş yap