şükela:  tümü | bugün
  • kurt deliği olarak türkçemize çevrilebilecek bu tanım, özellikle 2. dünya savaşı sırasında ormanda kışın ufacık bir kürekle çukur açmak ve içine girip üzerine örtü çekip düşman ateşinden korunmak için kullanılırmış.
  • bir television şarkısı.
  • tilki deliği.
  • 2018 steam summer sale zamanı sözlükçülerin listelerini süsleyecek bir oyundur. 27 temmuz 2017 günü beta güncellemesini almış pre-alphaya kıyasla tabiri caizse cillop gibi olmuş oyundur..
    biraz bahsetmek gerekirse; bir strateji oyunu düşünün, tankları, araçları ve ordusuyla. sonra bu ordudaki her askerin birer oyuncu olduğunu..
  • öncelikle (bkz: buralar hep entry dolacak)

5 gün önce çıkmış olan, basitçe tanımlarsak savaş temalı, teknoloji geliştirmeli, çok oyunculu, online süper bir oyun. henüz alpha aşamasında. playerunknown's battlegrounds' un peşine çok iyi geldi. artık pubg oynamaya son.
    şu anda pek bir benzeri yok. ama tek kişi oynamak sıkabilir. arkadaş ortamıyla takım grup birlikte çatışmak daha eğlenceli olacaktır.
  • jahrein vb twitch yayıncılarının oynadığı popülaritesinin artacağını düşündüğüm oyun
  • epeyce bi araştırma ve inceleme sonucu paraya kıyıp aldım. daha tam çözemedim ikidir arabanın altında kalıp ölüp duruyorum. yolun ortasında koşmayın ezip geçiyor allahsızlar.
  • ufak tefek optimizasyon sıkıntılarını saymazsak, potansiyeli yüksek ve oldukça zevkli bir oyun.