şükela:  tümü | bugün
 • hantal adobe readerı silmeme vesile olmuş program.1 mb dan az yer kaplıyor ve çatır çatır pdf dosyalarını açıyor.öyle böyle değil.şiddetle tavsiye ediyoruz.

  http://www.foxitsoftware.com/pdf/rd_intro.php
 • spyware içermemesini umduğum ve adobe'un gerçekten hantal programına (60 meg'lik bir pdf açmaya çalışınca anlarsınız) bir yeni freeware yazılım.
 • interaktif, video falan oynatan dallı güllü pdf formatlarını desteklemediğini tahmin ettiğim, döküman ve paper okumak için ideal olabilecek yazılım. ebook sadece 500 sayfalık kitabın scanlenip pdf yapılmasından ibaret değildir zira.
 • pdf'leri şırak diye açıyor çılönk diye kapatıyor. pek faideli, fevkalade. yeni bir media player classic vakası gibi.
 • hakettiği ünü kazanamamış yazılım. en basit 3-4 sayfalık bir pdf dökümanın açılması için bile bilgisayarı kastıran adobe acrobat reader yerine bütün pdf dosyalarını çat diye açan, kesinlikle spyware içermediği gibi install da gerektirmeyen sadece unzip edilmesi yeterli olan şahane yazılım. kullanın, kullandırınız.
 • standart bir kullanıcının ihtiyacı olan pdf acma programı. madem aynı isi dosya boyutu komik derecede kücük olan, install gerektirmeyen bedava bir program daha hızlı yapabiliyor neden adobe reader gibi bir programa onca ram ve hdd alanımı harcayım. (bkz: olmasi gerektigi gibi olan programlar)

  ek: -program microsoft antispyware, spybot ve ad-aware se personal ile taranmıs ve herhangi bir spy bulunamamıstır. *
  -100 mb lik dragonlance rule book'u gibi büyük dosyalari da sorunsuzca acmaktadır.
  -arama fonksiyonu biraz gelistirilse fena olmaz, varsin boyutu 2 mb olsun *
 • 1-adobe'un sitesine girilir..
  2-acrobat reader'ı indirmek için download linkine tıklanılır..
  3-''dur bakalım, bu programı indirmek için önce bizim geliştirdiğimiz adobe download manager programını indirecen. yoksa sktir git..'' mesajıyla karşılaşılır.
  4-la havle denilip önce download manager yüklenir. sonra 20 mb'lık acrobat reader için yarım saat beklenilir..
  5-indirme bitince program afallar, yüklemez.. nereye lan 20 mb'ı attın dersin söylemez, avafind'la ararsın bulunmaz..
  6-sikerim böyle aşkın ızdırabını diyerek google'a girilir.. freeware bir pdf reader arattırılır.. foxit bulunur.
  7-ve ilk görüşte aşk tecrübe edilir.
 • 1.3 surumu ile iyice derlenip toparlanmis pdf leri isik hizinda acmasina ramak kalmistir, toolbar'i artik tek bir sirada toplanabilmektedir iyice sufer bir program olmustur
 • bazı pdf'leri hala düzgün açamayan program. bol veya tamamen resimden oluşan büyük bir pdf'yi renkleri değişmiş olarak ya da resimleri hiç göstermeyerek açıyor. acrobat reader ise düzgün gösteriyor. pdf'ler için kullanmak ama gene de acrobat reader'ı yedek klubesinde tutmak gerekiyor.
 • süper hızlı olsa da doğal olarak bazı eksiklikleri mevcut program. örneğin yazdırmak istediğiniz 9 sayfayı 10 dakikada yazıcıya gönderemeyip kapatıldığında yazıcıdan şırrak diye 6 sayfa çıkabiliyor. daha da ilginci ne zaman bir şey yazdırılmak istense kitlenip kalıyor, kapatıldığında ise gönderebildiği kadar sayfa çıkıyor. yine de 2 sayfalık bir pdf yi 3 dakikayı açan adobe 6 tan çok daha iyi, ne de olsa hayat mal mal beklemek için çok kısa...