şükela:  tümü | bugün
 • yakın bir arkadaşımın yeni açmış olduğu oyun satış sitesidir. işlerini çok iyi yapan bir ekip olduğunu iddia ediyorum. keza kısa zamanda büyük bir sıçrama elde ettiler. canlı destek elemanları, çok saygılı ve hızlı işlem yürütüyolar ve güven konusunda bir problem yaşanmayacağını kesin bir dil ile söyleyebilirim zira müşteri ile ilgilenme ve sorun çözmede hayli ilgililer. bir diğer konu; cd key oyunlarda çok uygun fiyatlar sunuyolar, diğer sitelere göre. denemenizi ve şans vermenizi tavsiye ederim. şuraya da bir link bırakayım işini iyi yapan arkadaşlarıma bir faydam olsun link
 • sahipleriyle biraz laflama imkanım oldu. iyi insanlara benziyorlar. yorumlara baktım sıkıntılı bir durumları yok gibi gözüküyor. işini iyi yapan insanlar gibi duruyorlar. fiyatları diğer sitelere göre baya uygun. arayış içerisindeyseniz tavsiye ederim.
 • gördüğüm en iyi en uygun ve guvenilir satis platformu, yaraticilariyla tanisma firsatim olmadi ama 500 lira civari kadar alisveris yaptim hicbir sorun yasamadim. canli destek ekibi aninda cevap veriyor ve problemle ilgileniyor bastan savma calismiyorlar. umarim iyi yerlere gelirler kazandiklarini sonuna kadar hakediyorlar çünkü. bana bu siteyi tanistiran reklamini yapan @californiyali reklamci abime selamlarimi borc bilirim.
 • fifa 19 almak için takip ettiğim ancak ön siparişe açıldıktan kısa bir süre sonra fiyatların yükseldiğini gördüğüm oyun satış platformu. fiyatları iyi görünüyor ancak güven sorunu yaşadığımı söyleyebilirim. alışveriş yaparsam da editlerim. büyük ihtimal fifa 19'u yine de bu siteden alacağım gibi.
 • mevcut tarihte piyasadaki en uygun fm 2019'u satan siteydi. satın almam ve teslim edilmesi 15 dakika sürdü, şimdilik bir sorun görünmüyor indirmeye başladık. ilerleyen günlerde duruma göre editlerim. diğer oyunları da alınabilir mi bir bakıp eklerim. güvenilir gibi duran site.
 • başta ucuz oyun fiyatları "lan acaba" dedirtti ama almış olduğum oyun çok kısa süre içerisinde teslim edilince içimde süphe kalmadı. ileride almak istediği bir oyunlar için ilk bakacağım sitelerden biri oldu.
 • bugün 123,50 liradan fm 2019 satın aldığım, "oyun satış platformu".

  havale yaparak ödememi gerçekleştirdim. canlı destekten yazdığım mesajlara hemen geri dönüş sağlandı ve oyun steam üzerinden sorunsuz bir şekilde hediye edildi.

  şuan oyunu indirme aşamasındayım. bir problemle karşlılaşmadığım takdirde editleyeceğim.

  edit: sıfır sıkıntı. oyun çok güzel.