• anladığım kadarıyla yerli dizilerdeki yerleştirilmiş ürünlere para vermek için üstüne para verdiğiniz platform.
  • adının fox türkiye play olması gereken oluşum. fox'un yabancı yapımları konulmayacaksa ne anladım bu işten ben?
  • çöp içerik mi üretiyorlar? fox grup bünyesindeki kanallar;
    fox tv, foxlife, fx, foxcrime, foxsports, national geographic, nat geo wild, nat geo people, babytv ve 24kitchen.
    bir de bu kanalların yanına güzel film ve diziler eklerlerse iş yapabilirler
  • puhu tv mi olacak netflix mi olacak ikisinin ortası mı olacak bilemiyorum, ama hangi gerizekalı platformun çıkışını 4n1k ilk aşk adlı ergen saçması dizinin üzerine kurdu, ben onun aklına tüküreyim e mi? platformun içeriği, üyelik sistemiyle alakalı hiçbir açıklama, bilgi yok. varsa yoksa 4n1k ilk aşk reklamı. ulan dizi televizyonda tutunamadı, a2'de selena'nın, adanalı'nın tekrarını 20.'ye izleyen kitleye izlettiremediniz, niye hala kaktırıyorsunuz şunu? film olacak de, yabancı dizi olacak de. şu salak dizi için kaç kişi üye olur lan bu platforma?
  • dağ resmen fare doğurdu. 4n1k’yı bu saatten sonra ne yaparlar nasıl değerlendirirler koyacak yer bulurlar mı bilmem.
  • parasını verip üye olayım diye düşünen varsa şimdilik beklesin. yerli dizi seyredeceksem zaten blu tv’ye üyeyim. yabancı içerik olmadığı sürece ölü doğmuş platform.
  • fox kids, jetix ve jetix play içerikleri eklenecekse seve seve ücretini verip kullanacağım platform.
  • yayın hayatına başlamış. yabancı herhangi bir yapım yok. fox yapımı yabancı diziler olmayacaksa bir manası da yok. breh breh breh.
  • ilk günkü izlenimim:

hayal kırıklığı!

iki aydır bunun mu tantanasını yapıyordunuz arkadaş? biz o reklamlardan ümitlenip netflix, blutv gibi bir platform bekliyorduk. çıka çıka fox tv'nin youtube kanalı çıktı iyi mi...

ileride ne olur bilmiyorum, ama şu haliyle 50 yaş üstü kadınlar dışında hiç kimseye hitap etmediklerini net bir şekilde söyleyebilirim.

karagül dizisini reklamsız izlemek için para verecek adam bulurlarsa bize de söylesinler, bu haliyle abone bulmaları çok zor.

koca fox'un internet platformunda bir tane yabancı dizi/film yok, hadi onu geçtim insan iki tane belgesel koyar. o yok peki ne var, yaparsın aşkım, savaşçı, kadın...

sizin ben aklınıza tüküreyim.

bari paralı üyelere özel yabancı içerik koyun da insanlar para vermek için bir sebep bulsun.
  • rekabet iyi değildir bazen. herkes kendi içeriğini kendi platformunda yayınlarsa herşeye abone olmak zorunda kalıp işin içinden çıkılamaz. aynısını futbol maçlarında yaşıyoruz. süper lig için digiturk, şampiyonlar ligi için tivibu, premier lig için turkcell tv, uefa için d-smart almak gerekiyor.

aynısı bu platformlar için geçerli. mesela entourage, game of thrones izlemek isterseniz blu tv almalısınız. how i met your mother isterseniz netflix. yani bu iyi bişey değil.
hesabın var mı? giriş yap