şükela:  tümü | bugün
  • gayet başarılı bir kozmetik sitesi. ara sıra tüm dünyaya ücretsiz kargo kampanyaları da olur. ykm'de 180 ytl fiyat çekilen bir parfümü 50 dolara almışlığım vardır buradan. dolar o kadar çıkmadıydı tabi o zaman.

http://www.fragrancex.com/ (gören de komisyon alıyorum sanacak be)
  • ben de bir parfüm siparisi verdim bakalim elime ulasacak mi? fiyatlar gercekten cok uygun ayrica baska forumlardan gordugum kadariyla ellerine ulasanlar cogunlukta bakalim sansimizi deneyelim, tavsiye ederim
  • bundan birkaç ay önce ücretsiz kargo kampanyasından yararlanıp yaklaşık 3 haftada elimize ulaştırmışlardır şiparişimizi. şimdi girip baktığımda da 59 dolar üstü alışverişlerde yine kargo ücretsiz görünüyor. zaten bir kere alışveriş yaptığınızda alışverişle birlikte indirim kuponları ve mail'e gelen indirim duyurularının ardı arkası kesilmiyor.
  • 18 günde de olsa sipariş ettiğim parfümleri sağ salim elime ulaştıran ve paramın yarısının cebimde kalmasını sağlayan şirket.
    hemen bir sipariş daha verdim, bakalım onların akıbeti ne olacak.*
  • iade ürünün para iadesini 35 gündür yapmayan, söz konusu durum için "dispute açmışsınız, paypal izin vermiyor," gibi aslı-astarı olmayan gerekçeler öne sürmekten çekinmeyen mağaza. çok fahiş fiyat farkı olmadığı müddetçe strawberrynet.com'u tercih ederim bundan sonra. hesaplı ve güvenilmez.
  • strawberry.net'in ayağa düşmesini müteakip iyice kazıklaşmasıyla 2 yıla yakın süredir çeşitli defalar sipariş verdiğim şükela site. ürünler iş yeri adresime geldiğinden midir bilmem ama bir kere bile sorun yaşamadım. uluslararası standart gönderiler için free (büyük harf ile) kupon koduyla neredeyse her daim yaklaşık 3-4 haftada ücretsiz gönderim yapmaktalar. özellikle tester ve kutusuz ürünler için inanılmaz fiyatlarla alışveriş yapılabiliyor örneğin son siparişimde strawberry.net'e göre yaklaşık %40 fiyat avantajı vardı. ürünler ise kesinlikle orjinal.
  • air mail ile gönderdik yerseniz muhabbetini mecburen de olsa devam ettiriyorlar. telefonlara çıkan arkadaşlar, "size tebligat yapılması lazımdı gümrük müdürlüklerinden, tebligatınız var mı diye, sorabilirsiniz!" gibi cümleler kurabiliyor. ha sorunca her şey süper ya gümrükte, "evet cevaplanmamış iki mesajınız, bir tebligatınız var!" diyorlar müdürlükten.

bir de süper yalan kokan, bugune kadar bize dönmeyen ya da müşterilerimze ulaşmayan bir teslimat olmadı dedi ki, orada patlattım kahkahyı suratına. kimbilir kim şu an o parfümleri sürüp dolaşıyor ortada, gümrük müdürlüğünden tebligatmış. yürüyün gidin len.
  • son zamanlarda kendilerini bozmuşlar sanırım, strawberrynet'te stokta bulabildiğim bazı ürünler bu arkadaşlarda görünmüyor bile.
  • ilk 3 siparişimin uzun sürelerde gelse de elime ulaştığını görüp memnun kaldığım sonrasında bu gazla ardı ardına 3 sipariş verip var olan menuniyetimi siparişlerin buhar olması nedeniyle kaybettiğim ve hatta ilgisizlikleri karşısında lanetlediğim bir alışveriş sitesidir fragrancex. madem böyle bir operasyon yapıyorsun üstleneceksin sorumluluğu. kaçının.
  • 18 ocakta (22'sinde kargolandı) verdiğim siparişimi bugün ulaştıran parfümcü. gümrükte takılma ihtimaline karşı paypalla almıştım zaten, gelmesini hiç beklemiyordum ama adamlar bir şekilde geçirmiş gümrükten. bu kadar uygun fiyatla parfüm satıp bir de üstüne ücretsiz kargo yapıyorlar, ne kadar süper bir oluşum bunlar arkadaş.