• italyan aktris ama o kadar değil, gönlümün biriciği... ne zaman ki et filmini izledim, onu gördüm o an tutuldum, gençtim, ele avuca sığmıyordum, günde 20-25 basıyordum. kallavi göğüslü, "semir beni" dudaklı, gani kalçalı, beyaz tenli bir güzel kadındır, lakin amarka onu keşfedememiştir, iyi ki de öyledir, hastası olduumuz bi kadın orspo mu olsun yani; çok özlerim, bu akşam içerim.
  • salcali soslu kirmizi biberli bir tabak manti gibi istah acici bir etli butlu bir hatun.
  • bir jenerasyonu büyütmüş ! dilber kelimesi ile eş anlamlı, kadın gibi kadın, italyan.

seni unutmak mümkün mü
  • hayatımda gördüğüm en güzel kadın, italyan aktris.
  • bir kadin nasil kadin olmalıdır, iste bütün kadınlara aslında bunu ögretmek icin allah baba tarafından özene bezene yaratılmış bir dilruba. o bir lokum, o bir dilber dudagi, o bir kaymaklı ekmek kadayıfı , o biiir.. o biiiiir... ıhıfışşşş...
  • "şu sinema dünyasında isim yapmış binlerce fetişize kadından birini seç" deselerdi bana eğer, şu an 52 yaşında olan ve dogmatik bir aşkla bağlandığım francesca dellera'yı isterdim!

istedim amma velakin baktım vermiyorlar, önce önünde, sonrasında arkasında ve nihayetinde ardında kaldığım psikoseksüel "et" filminin beta kasetini götürürdüm.

bir çift tanrıdan çalınmış kadın memesi ancak bu kadar yakışır, yalnızca kendine faydalı bir adamın yaslamak istediği başına...
hesabın var mı? giriş yap