şükela:  tümü | bugün
  • 4 milyon euro karşılığında genoa cfc'ye transfer olmuştur. milan ve genoa arasındaki karşılıklı alışverişin bir parçası.
  • 2 kez kanseri mağlup edip milli formayı da sırtına geçirmiş. azimli adammış, helal olsun.

https://twitter.com/…orts/status/534823831668396032

edit: hafiften sordum soruşturdum, sanırım kansere 2 kez yakalanmamış. öyle bir şey göremedim. kansere yakalanıyor, doğru ama bir sefer. onu da yeniyor, futbola devam ediyor. hiç kolay iş değil.
  • galatasaray'ın ilgilendiği söylenen futbolcu. futbolcu sassuolo'dan ayrılacağını açıklamış ve bir sürü talibi var. schalke, leipzig, roma, lazio, lyon, everton, leicester ve bir çok kulüp daha istiyor haberlere göre. türkiye'ye gelmesi mümkün görünmüyor.
  • iki defa kanseri yenmiş, şimdi de galatasarayla anlaşmak üzere olan stoper. oğlum dursun sağlam adamı kanser ediyo r, sen rahatsız mısın? demek istiyorum kendisine.
  • galatasaray'a transferi an meselesidir.
  • 1.92 boyundaki defans oyuncusu, bizim hobbitler yerine 1.92 kütük koysan daha faydali olur, bu bakimdan transferini destekliyorum 29 yasindaki 1.92'lik adam dursun özbek yönetiminin yapacagi bir transfer olursa sasirtir.

tarzi materazzi'nin insan evladi olani diyebiliriz.
  • defansı italya'dan alacaksın aga. bizim ligte her türlü iş yapar.
  • galatasaray'ın transfer listesinde ilk sıralarsa ve ilk görüşmeler olumlu geçmiş deniyor.eğer gelirse galatasaray'a uzun yıllar hizmet edecek olan stoper.
  • bu arkadasi inter de alabilir, üst düzey bir oyuncu. saglam irade.
  • gelmesini beklediklerimizden.......
    190 üstü adam, galatasaray!!!!
    hadi bakalım.......