şükela:  tümü | bugün soru sor
 • ufc nin yeni ağır sıklet hayvanıdır.
  193 boyunda 113 kilo yüzde yedi sekiz yağ oranı olan bir adam. elleri de sanırım normal bir elin iki katı büyüklüğünde.
  bundan dört sene önce fransa da evsiz takılan kamerun göçmeni ve geleceği ile hiç bir fikri olmayan biriyken spor salonuna yazılıp boks öğrenmek istiyor, fakat salon mma salonu ve mma çalışmaya başlıyor. dört sene sonra ufc ağır sıklet dövüşçüsü ve gerçekten korkunç bir dövüşçü.
  en son maçında aparkat ile andrey arlovski yi yerden kırk santim kadar kesti herif, ki andrey de öyle şaka bir herif değil. kombinasyonun ilk yumruğu overhand left ve oda rakibinin kafasını sanki teğet geçti gibi geldi bana ama resmen o yumruk ile andrey in bacaklar gitti.
  bana ilginç gelen kısmı dört sene gibi bir sürede rakibi ile arasındaki mesafeyi bu kadar rahat ayarlamayı beceriyor olması, hani genetiktir iri olabilirsin, hızlı olabilirsin ama mesafe işi çok küçük yaşta başladıysan öğrenebileceğin ama sonradan çok zor alışılan bir iştir. eski maçlarında kollarını savurup biriyken artık doğru zamanda vurabilen daha da önemlisi doğru zamanda kaçabilen biri olması bana inanılmaz geliyor.

  velhasıl konuya meraklıysanız bu arkadaşı da takip listenize alın derim.
 • bu insan azmanı oveerem'i öyle bir uppercut ile knockout etti ki izlerken aha herif öldü dedim. neyse ki oveerem'e birşey olmamış.
 • ufc’nin steroid harikasi dovuscusu.

  edit: miocic macinin ilk roundundan sonra kolunu bile kaldiramayacak hale geldi. ayni overeem’in prime zamanlarindaki gibi steroidle hayvan gibi vucut yapmis ama kondusyon sifir. hakettigi maglubiyeti aldi sonunda.
 • ufc 218'de oveerem'e oyle bir cakti ki oveerem bir bucuk dakikaya yakin yerde bilincsiz, gozleri acik ama ayak parmaklari elektrik sokuna ugramis gibi kasili sekilde yatti.

  www.youtube.com/watch?v=trtkylubjww

  stipe miocic'in isi zor.
 • dört round boyunca bir kamyon dayak yedi miocic'ten.
  adam ilk round bittikten sonra kollarını kaldıramadı. bu kadar mı kondisyonsuz olur bir dövüşçü 5 roundluk şampiyonluk maçında amk.

  cleveland savunması gibi savunma yapmıştır.
 • kondisyonu 0 olupta kemer maçına çıkan bir dövüşçü olduysa bile görmemiştim bu adama kadar.
  round başlarında centilmenlik adına tokalaşmak için bile kolunu kaldıramadı.stipe miocic evirdi,çevirdi 4 round boyunca dövdü adamı.
 • (bkz: balon)

  bu sabahki rezillikten sonra dana white'ın yerinde olsam ufc'den siktir ederim.
 • derrick lewis ile yaptığı maç ağır siklette izlediğim en kötü maç oldu.
  anlatılmaz,sadece ayakta durup maçın bitmesini bekleyen iki adet gerizekalı izledik.zaten yuhalamalar eşliğinde konuşturulmadan ikiside uzaklaştırıldılar kafesten.
 • korkak bir ayıdır ötesi değil.