şükela:  tümü | bugün
  • ufc nin yeni ağır sıklet hayvanıdır.
    193 boyunda 113 kilo yüzde yedi sekiz yağ oranı olan bir adam. elleri de sanırım normal bir elin iki katı büyüklüğünde.
    bundan dört sene önce fransa da evsiz takılan kamerun göçmeni ve geleceği ile hiç bir fikri olmayan biriyken spor salonuna yazılıp boks öğrenmek istiyor, fakat salon mma salonu ve mma çalışmaya başlıyor. dört sene sonra ufc ağır sıklet dövüşçüsü ve gerçekten korkunç bir dövüşçü.
    en son maçında aparkat ile andrey arlovski yi yerden kırk santim kadar kesti herif, ki andrey de öyle şaka bir herif değil. kombinasyonun ilk yumruğu overhand left ve oda rakibinin kafasını sanki teğet geçti gibi geldi bana ama resmen o yumruk ile andrey in bacaklar gitti.
    bana ilginç gelen kısmı dört sene gibi bir sürede rakibi ile arasındaki mesafeyi bu kadar rahat ayarlamayı beceriyor olması, hani genetiktir iri olabilirsin, hızlı olabilirsin ama mesafe işi çok küçük yaşta başladıysan öğrenebileceğin ama sonradan çok zor alışılan bir iştir. eski maçlarında kollarını savurup biriyken artık doğru zamanda vurabilen daha da önemlisi doğru zamanda kaçabilen biri olması bana inanılmaz geliyor.

velhasıl konuya meraklıysanız bu arkadaşı da takip listenize alın derim.
  • bu insan azmanı oveerem'i öyle bir uppercut ile knockout etti ki izlerken aha herif öldü dedim. neyse ki oveerem'e birşey olmamış.
  • ufc’nin steroid harikasi dovuscusu.