şükela:  tümü | bugün soru sor
 • ncaa'de 2017'nin en iyi oyuncusu seçilmiştir. hakkında bir tane bile entry yok çünkü draftta sonlardan gitmesi bekleniyor. birçok insan (aslında ben de dahil) fultz, ball, jackson ve fox gibi yıldız adaylarını konuşuyoruz fakat bu çocukta çok iyi işler yapacak diye düşünüyorum. kendisini takipteyim.
 • bu sene ncaa'de 20.9 sayı, 5.2 asist ve 4.2 ribaund ortalamalarıyla oynayan 1994 doğumlu oyun kurucu. ilgi çekici yanı ise üçlük çizgisinin gerisinden bu sene %47 gibi şahane bir yüzdeyle oynaması. mock draftta kendisini ikinci tur 48. sıradan milwaukee bucks'a yazıyorlar. ikinci bir malcolm brogdon vakası olursa şahane olur.
 • 2017 nba draftında ikinci tur 34. sıradan sacramento kings tarafından seçilen oyun kurucu. kendisini wisconsin semalarına bekliyorduk ama yeniden yapılanan kings tarafından seçildi. sanıyorum ki eğer yaz döneminde ty lawson, darren collison ikilisine kings kontrat önermezse 2017-2018 sezonunda de'aaron fox'u yedekleyecek. 1.80'lik boyuna rağmen savunmada sinmemesi, rakip oyun kurucuyla eşleşmesinde çok fazla problem yaşamaması da hücumunun yanında iyi bir avantaj. tabii ki bu söylediklerim kolejde onun açısından fark yarattı. nba'de en azından şimdilik aynı farkı yaratmayacaktır ama iyi bir rotasyon oyuncusu olacağını düşünüyorum. bence kings açısından draftta çalınan bir oyuncu olacak.

  takipteyiz. yeni sezonda bir gözüm onda olacak esasen. bekleyip göreceğiz.
 • fox'un performansının düşmesi, hill'in bir öyle bir böyle oynamasını fırsat bilerek performansını arttırmış ve kenardan gelerek skor katkısı vermeye başlamış kings çaylağı. son 10 maçta 10 sayı 4 asist ortalama tutturmuş durumda ve dakikaları da gittikçe artıyor. kısa boyuna rağmen fiziksel olarak güçlü olması ve kendisine olan güveni sayesinde sırıtmadan saha da yer alabiliyor.

  fox'un kendini geliştirme süreci ve mason'un bu oyunu ortadayken büyük ihtimalle hill'in'de takaslanmasına sebep olabilecek oyuncudur aynı zamanda.
 • francesco de masi nin mahlaslarından biri...
 • gelebilecegi en yuksek kariyer jameer nelson kariyeridir. buyutmeye gerek yok
  tanim:eski kansas jayhawk simdinin kings guard'i