şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: am ağacı)
  • dişiliğin ne olarak gördüklerini anlatan ağaçcık.

edit: erkek kişisi bunu yapsa ve dese ki kadınlar için yılbaşı ağacı yaptık, etmedik hakaret bırakmayacak kadınlar tarafından tasarlanmış ağaç.
    bence bu entry e konu olan feministlerin ruhsal sorunları var. kadına en büyük ayrımcılığı kendileri yapıyor.
  • herhalde yokluk başlarına vurduğu için her şeyi çüke benzeten feministlerin son icadı.

(bkz: bana her şey seni hatırlatıyor)
  • ağacın doğayı doğanın da dişiliği temsil ettiğini bilmeyen şekilci ve eğitimsiz cahillerin yaptığı ağaç diyeceğim de feministlerin yaptığı da kesin olmayan resim.

edit: feministler yapmış da ne bileyim. onların amacı başka şeyi vurgulamak sanırım.
  • cam agaci erkekligi sembolize ediyor diye dusunmek aklima gelmedi hic.
    bosluktan magduriyet yaratip, rezil ediyorsunuz kendinizi.
  • sorunun feminizm değil feministler olduğunu gösteren başka bir olay daha. kadını temsil eden vajina mı şimdi ? kendi kendilerini metalaştırıyorlar haberleri yok.
  • feminizm: kadının siyasal ve toplumsal haklar bakımından erkekle eşit olması gerektiğini öne süren ve bunu gerçekleştirmeye çalışan akım.

google amcaya sordum böyle dedi.

artık nasıl bir ruh halleri varsa ağacı erkeklik simgesi olarak görmüşler. şahsen ben çük şeklinde bir çam ağacı görmedim.

bu feminist olduğunu iddia eden fransız eskortların yaptığının kadın hakkı savunuculuğu olmadığı kesin. eskortluk bu, evet.
  • rezil bir tasarım. dik gördüğünüz herşeye böyle cinsiyetçi yaklaşacaksanız nasıl çatal bıçak kullanıyorsunuz ? kafamda deli sorular
  • dik olan herşeyi çük sanan, penis meraklısı ama feminizimle erkek düşmanlığı sınırlarını aşan bu yüzden penis hasretinden ölen hemcinslerimin kafayı yediğinin kanıtı bu saçma şey!

yani sözlükte çok sertsin erkeklere, ya sen feministsin diyenler varken şu cümleyi yazdirdinız bana.

kadın-erkek uyumla ve adilce yaşmalı aptal saptal sembollere takılmayı