şükela:  tümü | bugün soru sor
  • sübyancı fransızların sonunda kendini ifşa etmesi. sapık herifler!

http://tr.euronews.com/…witter#link_time=1520341823
  • kadın olan adalet bakanı 13 yaşta ısrar ediyor ama başlığı açan yazara göre sadece "herifler" sapık.
  • haberi okumadan, euronews'in galeyana getirme amacli basligindan fazlasini irdelemeden fransizlara subyanci damgasi vuranlar icin:

"yaptıkları araştırmayı başbakan edouard philippe'e sunan 7 kişiden oluşan uzman bir ekibin raporu kabul edilirse fransa'da şiddet ve tehdit olmasa da bile 15 yaşından küçük birisiyle cinsel ilişkiye girmek tecavüz sayılacak."

bahsedilen "rust" limiti, cinsel iliski icin direk suc limiti demek oluyor; eger 15 (veya karar verirlerse 13) yasindan kucuk biriyle rizasi dahi olsa cinsel iliskiye girersen, tecavuz etmis sayilirsin. yani sen, fransizlara sapik herifler diyen okuma ozurlu yazar, once bi don kendi ulkende ne oluyormus ona bak, sonra gel sozluge puskurt.
  • hamile kalabilen biri cinsel olarak reşittir ve 16 yaşındaki iki insanın sevişmesinde de bir sakınca yoktur. bunun sübyancılıkla ilgisi nedir?
  • siyasal islamcıların alkışlayacağı hareket.
  • haberin orijinalinde yaş farkının olduğuna emin olduğum olay. izlanda'da da rüşt yaşı 14 ama 18 yaşından büyük biriyle ilişkiye girerse yine yasalar devreye giriyor.
  • asıl haberi okumayanların bir daha okuması gereken haber. olması gereken rüşt yaşı nedir? 16-17 yaşındaki sübyanla ilişkiye giren serbest mi yani.
  • amk.sapıkları!
  • akp döneminde gerçekleşmiştir.
  • neyse bizi ilgilendirmiyor. orası avrupa onlar olaylara farklı bakıyor.
    iyi kötü bilemem,her ülkeninkendi iç meselesi bunlar.
    ben asıl bizim team of fetva'dan birisinden konuyla ilgili video bekliyorum tabi.*
    yoksa bana ne kardeşim elin fransızı kaç yaşında fayfini fontin yapıyormuş da fakan filan inter milan yani.