şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: kaynak le qöth)

ek: başlık parası başıma kaldı. gündemi böyle yalanlarla meşgul etmeyip daha faydalı başlıklarda buluşalım.
  • -fransa'nın milli simgesi neden horoz?
    + çünkü ayakları bokun, pisliğin içinde olmasına rağmen, sürekli bağıran ve sesi çok çıkan tek hayvan horozdur. o yüzden.
  • kaynak:götüm

pkk dezenformasyonu.fransa milyonluk bir konvansiyonel orduya sahip natonun en buyuk kara kuvvetlerinden birine askeri mudahale edecekmis.

ustelik de bunu ulke son yillarin en kotu ekonomisi yuzunden sokaklar kaynarken terorden ohal ilan etmisken yapacak.

hewallerin can alici cozumleme yetenegi.

yalniz aci haberi vereyim.o attiginiz dezenformasyon tweetlerinden 78 kisiyi toplamislar bile.ılk sehit haberinde silivride gotunuze cop sokulurken devam edersiniz ibretlik tespitlere.
  • 'gazi'antep, 'kahraman'maraş ve 'şanlı'urfa bunu beğendi! anladın sen onu fransa, akıllı ol!
  • beyler rahat olun bu sikkolar nereye elini vursa götünü kaptırdı swh
    (bkz: vietnam)
  • iyi ki girmişiz lan, tek girdiğimiz pkk değilmiş.
  • -ellerini yukarı kaldırmış yüz bin erkeğe ne denir?
    + fransız ordusu

tanım: kaynağı meçhul bir tehdit iddiası
  • başlığı ben açacaktım açmadan önce emin olmak için araştırdım haber hiçbir ciddi haber sitesinde veya ajansta yer almıyor yani yalan haber.türkiye'ye batı bloğundan bir ülkenin savaş açması 3. dünya savaşını beraberinde getirir türkiye öyle sınırları cetvelle çizilmiş saçma sapan ülkelere benzemez.
  • yalan haberdir. bu haberleri yayanlar ceza almalı çok acil.
  • adolf hitler 2.dünya savaşında plan yaparken generallerine

"bu plana göre 3 ayda polonya , 5 ayda çekoslovakya , 4 ayda belçika ve hollanda ,
    eger orduları korkup kaçmazsa 1 haftada da fransa'yı alırız "demiş.

yani bakmayın siz fransa'ya.