• ekşi sözlük uluslararası sularda da hak eden youtuberların yanında olduğunu göstermeli.
    antoine mikhtarian isimli
    fransız gitaristi şaşırtalım, mutlu edelim.
    youtube'da 3,5 yıldır inanılmaz işler ortaya çıkarıyor.
    sadece 372 abonesi var.
    şaka gibi gerçekten.
    inadına içerik üretmeye devam ediyor.
    pozitifliği ve azmi kameraya yansıyor zaten.
    takipçi için değil kendisi için içerik ürettiği belli ama yine de insanın içi burkuluyor.
    372 abone nedir arkadaş ?!
    şaşırtsak kendisini.
    bir el atsak keşke ya...
    tamamdır, ben de desteğim ...
  • sözlüğe şarkı yazmış, yarın yayına sokacak:

https://www.youtube.com/watch?v=1ngsqxchnxg

sözleri:

a normal day like any other
    wake up early work and meet with my band
    a normal day of rehearsal
    but something was happening that was not planned

look at my phone there's something weird
    just got 40 more subscribers over night
    ıt was just the beginning
    unexpected light shining bright

hundreds led to thousands
    all here for one purpose
    the most supportive crowd
    we are here to make you famous

the justice warriors have arrived
    and they're here to stay
    a helping hand from the outside
    can't believe my eyes
    what a crazy day

you're more than 10 thousand
    this is unreal
    don't have the words to describe
    how you make me feel

hundreds led to thousands
    all here for one purpose
    the most supportive crowd
    we are here to make you famous

the justice warriors have arrived
    and they're here to stay
    a helping hand from the outside
    can't believe my eyes
    what a crazy day
  • ben olaya şöyle bakıyorum;

bu adam yaşadığı bu olayı senelerce etrafındakilere olumlu olarak anlatacak. anlatılanların bir bölümü ise yine başkalarına anlatacak. bu ufak jest, belki çok büyük bir kitleye ulaşacak.

işte ülke olarak böyle sempati kazanılır. bravo eksisozluk yazar ve okurlarına.
  • ilk entry'imi editlemek yerine son bir entry girerek başlattığım kampanyaya son noktayı koymak istiyorum.
    arkadaş özelden karakter analizimi yapanlar mı dersiniz, bence çok b*ktan çalıyor diyenler mi dersiniz, bize ne lan fransız gitariste sokayım diye tavır takınan mı dersiniz ?!
    tamam artık.
    arkadaş beğenmiyorsan destek olma !
    bana sataşma, karakter analizi yapma, kendi komplekslerinizi başlık üstünden tatmin etmeyin.
    gerçekten samimiyeti, pozitifliği ve azmi takdire şayan geldi bana.
    muhteşem kusursuz çalıyor vs. demedim, "şaşırtalım" dedim.
  • adam ermeni soyadli diyerek laf ebeligi yapanlari gosteren kampanya.

e ne olmus? daha iyi iste, ermeni kokenli birisiyse aslinda turklerin sicak kanli, yardimsever ve hos gorulu insanlar oldugunu kanitlamak icin sana firsat.

ha yok ben hayvanim, hayvan kalacagim ve hayvan olarak hayatima devam edecegim diyorsan, yapacak bir sey yok.
  • takibe aldım arkadaşı, güzel çalıyor ve iyi niyetli bir arkadaşa benziyor.

adamın soyadından nem kapan arkadaşlar ve ünlü olmayı haketmiyor falan yazan arkadaşlar ya kendilerini çok ciddi alıyorlar ya da sosyal medyayı çok ciddi alıyorlar.

destekleyin geçin, adam hayatı boyunca hatırlasın bak türkiye'den insanlar bana destek olmuştu diye. ha beğenmediyseniz de pas geçin arkadaşım, kimse sizi bir şeye zorlamıyor.
  • lan adam 1k takipçi olunca teşekkür videosu atmış mutluluk saçıyor. bir insanı mutlu etmek ne güzel şey :)
  • araştırdığımda, kişinin fransız olduğunu ve facebook sayfasında 6000'e yakın takipçisi, instagram'da 1000 küsür kadar takipçisi olduğunu gördüm. bir grup veya mekanda hem çalıyor hem de solistlik yapıyor galiba. bence amacı emek verip, youtube'da beğeni, yorum ve takipçi kazanmak değil. öyle olsa idi, 3 yıldır bu çabasının boşa çıkması karşılığında artık pes ederdi ki dediğim gibi 5000'lik facebook takipçisinden dolayı "amaan ben facebookta" devam edeyim derdi. kaldı ki sayfasında hiç bilindik parçaya rastlamadım. en azında 4-5 tane bilindik parçaya cover yapsaydı muhtemelen 300 değil 30bin takipçisi olurdu.

işin özü, arkadaşımız şaşırır ancak "ay oley takipçiler geliyor!! noluyor!! harikayım, ağlıyorum!!" şeklinde değilde, "bu ne olm? bunlar kim? ne s.kime bi anda beni takip etmeye, videoları beğenmeye, yorum atmaya başladılar? biri bot attı heralde." şeklinde şaşıracaktır.

not: kendisine başarılar.
    bilgi verici edit: değil 3 yıl, 6-7 yıl boyunca youtube'a yeteneklerini gösteren videolar atıp 50 takipçisi olmayan insanlar da var.
    edit2: 1k abone sonrası çektiği video sebebi ile şahsım tarafından da destek verilmiştir. yukarıdaki cümleler için af dilemeden olmaz.
  • incelemedim ama soyadından yola çıkarsak yüksek ihtimal ile ermeni asıllı.
    türk ve türkiye nefreti ile büyütülmüş olması muhtemel o yüzden şu anda büyük bir şaşkınlık yaşadığını tahmin ediyorum. çünkü bilinçsizce, sadece ona öyle öğrettiler diye nefret ettiği insanlar şu an ona en büyük desteği veriyor, bu da ırkçılığın ne kadar saçma ve ne kadar yanlış olduğunun kanıtı gibi.
  • sürekli ermeni soykırımı diye popülizm kasan bir ülkede, ermeni bir müzisyene soykırım yaptığı söylenen ülkeden destek kampanyası düzenleniyor, o soykırıma uğradığı söylenen müzisyen de parıl parıl gözlerle teşekkür videosu atıyor, yapılan çoğu yoruma da cevap atmaya çalışmış. müzik çok güzel bir dil, iyiliğin kıramayacağı önyargı, aşamayacağı mesafe yok.
hesabın var mı? giriş yap