şükela:  tümü | bugün
256 entry daha
  • ben de müzisyenim hadi beni de şaşırtın;

hiçbir zaman göremedik aşkı

edit: ama türküm pardon :(

edit: şu mesajımı görüp üzülüp abone olan 11 kişi... siz varya... hakikaten şahane insanlarsınız...

amacım buradan binlerce aboneye ulaşmak değil. istesem de olmaz zaten malum :)

ben kendi halinde bir müzisyenim... beni katlayacak onlarca yüzlerce türk müzisyen şuan ne yapsak ne etsek kirayı nasıl ödesek derdinde.

evet fransız çocuk süper...çünkü hayvan gibi ekipmanları ve özgürlük içinde yaşadığı bir ortamı var. onun bir gitarı için ben onlarca saat caddelerde rüzgar kıvamı gitar dersi vermek zorundayım...yada 3 saati 150 tl verilen leş barlarda kafamı sike sike iğrenç bir ses sisteminde çalmam...

bu arkadaş bir yerde müzik yapmadan da kendini tatmin edebiliyor belli ki. ne güzel. onun adına çok sevindim...

hepinizin derdi başınızdan aşkın tabi. fazla küçük emrah moduna girmeyeyim.

keşke bizim ülkemizde de böyle olabilseydi. bizde çeşit çeşit ekipmanlarla süper işler yapardık. buna eminim...

ama yarın aç kalır mıyız acaba diye düşünülen bir ortamda zor olur haliyle.

edit: destek olan herkese teşekkür ederim. verdiniz gazı :)

şuraya bekliyorum hepinizi;

• gitarist 5 saat önce 1k aboneye ulaştım diye video eklemiş, şu anda 8.720 takipçisi var. ekşi sözlük' ün gücü. müziğini beğendim, bol şans.
  • harika bir hareket, hemen desteği de verdim ama lütfen benzerleri olmasın. böyle işler bir kez olunca güzel.
  • çocuk yetenekli ve 1000 aboneden sonra asiri sasirip gozleri parlayarak tesekkur etmis. ben de abone oluverdim, ne kaybedersiniz amk abone oluverin sevinsin birileri hic degilse. tas atipta kolunuz yorulmaz ya.
  • yazıklar olsun, biriniz de demiyorsunuz ki hüstad hasan cihat örter'i şımartalım lol
  • barış manço'nun şarkılarından birini gitarıyla çalması şartıyla katılacağım kampanyadır. videonun yorumlarına ortak belirlenen bir barış manço şarkısını gitarının tellerinden çıkarması için yorum bırakılabilir. eminim kendi de hayran kalacaktır.
  • (bkz: lösev youtube kanalını 1milyon aboneye çıkarıyoruz) kanal linki

ulan şu kampanya için aylardır uğraşıyorum 2 bin aboneyi zor topladım, başlığı açan arkadaş bile bırakmış gitmiş sözlükten hayır gelmeyince.

kurum youtube üzerinden para kazansın dedik, "saçma sapan uğraş bunlar" diyenler yüzünden başlık kayboldu gitti.

aferin sözlük, fransız götü yalamaya devam. sikmişim fransız gitaristinizi.

hadi gençler boş geçmeyelim (bkz: fransız gitariste sırayla veriyoruz kampanyası)
  • başta bu başlığı görüp takip etmemiştim. sadece videolarını izleyip tıklama desteğinde bulunmuştum.
    bugün video çekmiş. 8 bin takipçi gelince, tıklamaları artınca o şaşkınlık ve sevinç ile çekip, teşekkür ettiği videosu çok doğal ve sempatik geldi. bastım hemen abone ol butonuna. sevdim bu çocuğu.
    destek olun derim, çok içten ve samimi geliyor.

not: müzik tarzına hiç ilgi duymuyorum. yine de sanatçı ruhuna saygı duyup, desteğimi gerçekleştiriyorum.
  • sırf mutlu olsun diye onun için yapay aboneler olmamıza gerek yok. sürekli takipte olmamız lazım.
179 entry daha