şükela:  tümü | bugün
 • istiklal marşı sırasıda olsaydı biz istemeyecek miydik?
 • fransa siktirsin gitsin.

  başka ülkeler şikayet edebilir ama bu mafya devlet suriye'de teröre karşı başarıya müsaade etmediği gün bütün uçaklarının düşmesini dilemiştim. hala da diliyorum. onun bunun çocukları.

  edit: biliyorum lan biliyorum.
 • “konya’da bulunan uzay üssümüz için hep bu oyunlar.”
  dedirten istek.

  fransız gizli servisi kamuoyu oluşturarak dikkatleri konya’ya çekmek istiyor.

  neden...?

  (bkz: konya’daki çok gizli uzay istasyonu)
 • adamlar haksız mı sanki?

  tüm milli maçlarda milli marşı ıslıkla, saygı duruşunu sabote et, bin türlü rezillik yap sonra da "ama biz naptik ki?!"

  comarland'e maç verilmesin artık kardeşim! adam dünyanın en kötü ülkesi de olsa futbol, spor dostluktur senin evine gelmiş adama böyle saygısızlık yapamazsın. yaparsan da sonuçlarına katlan bir zahmet.

  düzeltme: mesajlar geliyor "fransa ermeni soykırımını tanıdı, sen nasıl onları savunursun?!" diye.

  kardeşim adamlar siyasi olarak sana pislik yapmış olabilir, siyaset alanında sen de benzer karşılık ver. daha önce de terör saldırısında ölenler için saygı duruşunda bulunurken magandalik yaptı bu taraftar. bunun siyasetle falan alakası yok, insanî bir şey bu.

  mehter çalmak ne lan? sene olmuş 2019 hala elinize kılıç alıp fetih yapma derdindesiniz. biraz gözünüzü açın artık.

  düzeltme 2: "fransızları savunmak size mi kaldı?!" diye mesaj atmaya devam eden bir mal sürüsü var. oğlum mesele fransız, ispanyol, italyan falan değil mesele medeni olmak, edepli olmak. savaşta bile düşman sancağına saygılı olunur, sancağa hakaret edilmez. sen dostluk maçında rakip takımın marşını ıslıklıyorsun. ne büyük eziklik lan bu farkına varın artık.
 • bir türk milliyetçisi olarak desteklediğim istektir.

  bizler "bayrak bir milletin onurudur." diyen ata'nın evlatlarıyız.

  bayrağa, marşa hakeret eden bizden değildir.
 • it, dua, kemik üçlüsünü akla getiren istek.
 • yapılacak en güzel şey fransa-türkiye maçında istiklal marşının ıslıklanması.bir kere daha ne kadar iki yüzlü ve çakma milliyetçi olduğumuz ortaya çıkar.dün akşam fransa marşının ıslıklanmasına ses çıkartmayan it köpek takımı başlar protestoya.
 • milli marşı ıslıklayacak kadar ahlaksız olanlar akplilerdir zaten ülke olarak biz de onlar ceza verilmesini istiyoruz.
 • haklı istektir. aksini iddia eden empati duygusundan yoksun karaktersizlerdir. saygı görmek istiyorsunuz ama saygısızlığın alasını yapıyorsunuz.

  ek: altta bir yazar, "vay be elin fransızını savunur olmuşsunuz" diyor. konuyu anlamamış ki adam. fransız, alman, rus, israil, küba fark etmez. saygı göstereceksin saygı. fransızlar da aynısını yapsın o zaman, "elin türk'ünü savunmayız biz" desinler. nasıl hissedersin? "o orospu çocukları kim ki bize öyle diyorlar" dersin. empati insan türüne özgü bir duygu. bunu yapamayan bu türe ait değildir. hayvandan farkı yoktur.
 • bu bizim kültürümüzde olmayan bir şey ama son zamanlarda çomarların artması nedeniyle adap zaten kalmadı şaşırmıyorum.
  ermenistan bile olsa ıslaklamayacaksın, senin atan bayrağı yoldan kaldırtmış biri, o zaman benim ne farkım kalır çiğnersem demiş biri...