şükela:  tümü | bugün
  • yeni bir yazar, iühf'li.
  • doğum günü kutlu olsun.
  • bir iki entryde kadın olduğunu belli etmiş ve başka bir iki entryde ise açıktan söylemiş.

yakında buralar şöyle iyi yazar, böyle süper yazar entryleri ile dolacak. mesaj yığınından pek hoşlanacağını sanmıyorum. kolay gelsin.

yazılarını zevkle takip etti....
  • kadın olmakla ya da kadın olduğunu belli etmekle sorunu olmayan bir yazar.

kadın olmayı bir problem haline getiren sizsiniz. neden, bir yazar kadın olduğunu belli eden bir entry girince veya nick kullanınca ona "aranıyor"muş gibi davranıyorsunuz? çomar diye aşağıladığınız; minik etmek giymiş, bu saatte sokakta ne işi varmış diyen insanlardan ne farkınız var? ben söyleyeyim çoğunuzun yok. benim yazdığım başlıklardan hangisinden bunu çıkardınız da böyle bir ithamda bulunuyorsunuz? ama kadın ama belli etmiş. ettiysem ettim. yazar profili olarak sıkıntınız varsa engelleyin geçin. bir de birşey soracağım aynısını erkek yazar profilinin altında yapıyor musunuz? " ooo erkek olduğunu belli etmiş bir yazar" diyor musunuz? bunu yaptığınızı pek zannetmiyorum. ama kadın olunca muhatabınız bunu yapmayı hak olarak görüyorsunuz.

mesaj konusuna gelince çok merak ediyorsanız cevaplayayım. o mesaj kutusunun yeşillenmesi benim için birşey ifade etmiyor. cevaplayabileceğim, yardımcı olabileceğim bir mesajsa cevaplıyorum, değilse cevaplamıyorum oluyor bitiyor. hatta sözlükte uzun tartışmaların içine girmemek için birtakım embesil yazarların hakaret dolu mesajlarını bile görmezden geliyorum.

edit: düzeltme