şükela:  tümü | bugün soru sor
  • başı sağolsun.

acısını paylaşabilen yazar.
  • sanırım geçen sene de doğum günü olduğunu sözlükte çıtlatmış. bu sene de aynısını yaptı. hadi göreve yazarlar.

gerçi ben kadınlara nick altı girmekten hep korkarım 1-2 tane erkek admini kafaladımı ban'ı yersiniz.

edit: tahmin ettiğim gibi bana mesaj atıp bu entry mi "silmemi"! istemiş. bir yazarın entrysini silmesini istemek mafyetik bir harekettir. ettik olarak da çok nahoş bir durum. alenen beni tehdit ediyor arkadaş.

silmemi! istediği halde geri mesaj atmaya kalktığımda mesaj atamadığımı yani mesaj kutusunu kapadığını veya beni engellediğini (bu işleri pek anlamıyorum) de gördüm.

kaldı son aşama hemen bir erkek admin kafala ve seni benim gibi bir düşmandan kurtarmasını ve beni yok etmesini "rica et".

edit 234234: olmadı sayın fransizmakyaji. bakın benim nick altıma da bir sürü eleştiri geliyor ben silin diyor muyum? tek bir masajı hukuken kaldırttım o da alenen küfür ediyordu. konuya dönersek silin diyor muyum hayır demiyorum. kendimi aslanlar gibi savunuyorum bir entry de ben giriyorum. ne demek entry sil ya oldu diktatör müsün? eleştirileceksin tabi üstelik burası ekşi eleştiri özgürlünün "kutsal" olduğunu iddia eden bir yer. burada atatürk'ü eleştiriyor millet celal şengör'e" bok yedin mi" diye soruyor sen kimsin ki seni eleştiremiyelim?