şükela:  tümü | bugün
  • bu sene playofflarda önce milwaukee bucks, sonra golden state warriors un fazlasıyla canını yakmış olan hançer üçlüktür. işin garibi önceki serilerde fazla göremedik, sonradan açıldı abimiz.*

edit: ayrıca bkz veren yazara ithafen doğrusunu yazayım.

(bkz: fred vanvleet)
  • balına giren üçlüktür.
  • (bkz: baslik sicmak)

bu ne aq?
    hangi mac, hangi tarih, hangi ucluk?

edit: sigir arkadas bir de uste cikmis.
    (bkz: baslik acarken dikkat edilecek hususlar)

oku allah'in adiyla oku.
  • sözlüğe yazar alımı yapılırken okuduğunu anlama testi yapılması gerekliliğini doğuran turnusol mevzu.

bucks ve warriors serileri diyoruz hala hangi maç diyor yahu. ne içtiyse aynısından istiyorum bu adamların.*
  • hangi üçlük olduğunu benim de anlamadığım üçlüktür. adamın iki seride attığı üçlük sayısı 22, iki seride oynanan maç sayısı 9, hangi biri bu şanlı hançer üçlük, hangi serinin hangi maçında atıldı? hançer dediğin de bir tane olur, adam 22'sine birden aynı yakıştırmayı yapmış, sonra okuma testi olsun diyor. lebron james'in andre igoudala'ya yaptığı blok gibi bir şeyse de ona göre belirtin.

adamın her üçlüğü hançerse de ne kutlu adammış bu vanvleet.
  • mesela stephen curry için klasik olan bir üçlük türüdür bu.

başkası atınca olay oluyor görüyorsunuz. *
  • muhtemelen bu olan üçlüktür.
    üçlük
  • öncelikle başlık sıçmak diye düşünen körlere ithafen şöyle bir boş bkz uktesinin doldurulduğunu bildirmeyi görev bildiğim konudur.

(bkz: #9094012)

ayrıca bu üçlüğün spesifik bir maçtan olmasına gerek yok. finaller ve doğu finalleri serilerinde bu adam çıkıp her maçta çok kritik üçlükler soktu ve bazılarında maçı çeviren adamlardan biri oldu. tek tek hangisi olduğunu merak eden ise bir zahmet "entry sıçacağına" otursun izlesin. uzun uzun yazacak sizler kadar boş vaktim olmuyor her zaman.

klavye silahşörlüğünün alemi yok.

edit: adam silmiş entry sini, başlık başıma kaldı.*
  • sebepsiz güldüren. her üçlük attığında buradaki saçma tartışma aklıma geliyor.
  • bir adet ergen salagin neden sacma sapan bir baslik oldugunu anlayamadigi ucluktur. bak gerzek kardesim, siktirgit baslik acarken dikkat edilecek hususlar basligini oku once.

bellli ki okudugunu algilayamiyorsun o zaman hamza'ya anlatir gibi anlatalim. birden cok sayidaysa basliktaki mevzu, baslik hangi sorusunun cevabini vermelidir. ben basliga hangi sorusunu sorunca cevap alamiyorum. e vanfleet'in kariyerinde sadece 1 adet ucluk olmadigina gore?

hayir bi bu bi de fotosfer. troller mi degiller mi belli degil, en sinir bozucu mevzu da bu aslinda.