• her saat başı bedavaya satoshi'ler verip bunu sonra açık arttırmalar ile geri alan site. kumara hiç bulaşmamak lazım.

ayrıca adettendir
  • saatte 12 satoshi veriyor, minimum çekme sınırı ise 30 bin satoshi.

şu dünyadaki en boş, ama en boş adamın bile bundan medet umacak kadar boş vakti yoktur bence.

hesabı 24 saati hiç kaçırmadan her saat başı tıkladığınızı varsayarak yapıyorum.

(bkz: ölme eşeğim ölme)
  • bitcoin'in fiyatının yükselmesiyle verdiği iyice sadakaya dönüşmüştür. daha bu kadar yüksek değilken biriktirip altcoin alınabiliyordu.
    yerine şu siteyi tavsiye ederim 13 dakikada bir 50 satoshi veriyor: http://freebtcmine.com/?partner=65089 tabi referanslı.
  • 30 bin satoshiye ulaşarak ilk* çekimi yaptığım site. şu an *'e 27 bin satoshi transfer olmuş vaziyette. amacım altcoin alıp satoshi miktarını yükseltmek. bakalım nasıl olacak. bugünden sonra bir süre daha roll butonuna basmaya devam edeceğim. benim referans linkimle üye olanlardan aktif olanlara dağıtacağım tamamını.

withdraw* işlemini nasıl yaptığımı da yazayım. basit ama bilmeyen olur belki. hangi borsa veya cüzdana yollayacak isek oranın deposit* kısmından size verilen hesap numarasını kopyalayıp, freebitco.in sitesinin "profile" başlığının içinde ilk sırada bulunan "change witndrawal address*" kısmında bulunan kendi adresimizin yerine yapıştırıryoruz. şifremizi girerek onaylıyoruz. mail adresimize gelen onay mailine de tıklayınca adresemiz değişmiş oluyor. daha sonra withdraw kısmına tıklayıp auto withdraw kısmındaki kutucuğu işaretliyoruz. her pazar günü 3000 satoshi keserek çekme işlemi gerçekleşiyor.

şimdi gelelim istatistik bilgilerime. tam olarak ne zaman üye oldum bilmiyorum ancak ben üye olduğumda 33 satoshi veriyordu. bitcoin 6 bin dolar civarındaydı. 7 bin doları görüp 5 bine düşmüştü. bitcoin grafiğini incelediğimde kasım başına denk geliyor. ulan kasım başında bitcoin 6 bin dolardı cidden. 2018'de bitcoin'in ciddi fırlamalar yapacağını düşünenlerdenim bu arada. her neyse, kasım başından bu yana tam 700 kez roll düğmesine basmışım. bunun karşılığında da 20 bin satoshi kazanmışım. 28 satoshi ortalamam var. iki kere 9886-9985 arası yani 10 katı geldi, bir kere de 9986-9993 arası yani 100 katı geldi. 100 katı geldiğinde en düşük 27 satoshi veriyordu ki 2800 satoshi kazanmıştım. referanslarımdan 12 bin satoshi gelmiş ki daha önce yazdığım bir entry'de bahsettiğim, kendi kendime referans olduğum hesap bana 2 bin satoshi kazandırdı. kendi kendime referans olmadan önce de referanslarıma 2 bin satoshi paylaşmışım. bu demek oluyor ki referanslarıma 8 bin satoshi borcum var.

toplam 41 referansım var. bunların 10 tanesi hiç roll düğmesine tıklamamış. yaklaşık 20 tanesi çok az tıklamış, sıkılmışlar belliki. kendi hesabımı saymazsam ortalama 6-7 tane aktif referansım var. aktif referanslara 8 bin satoshi paylaşana kadar devam edeceğim.

şimdi altcoin avındayım. var mı acep "pump"lanacak bir altcoin*?

edit: hiç para yüklemeden borsalarda oynama işi yalan oldu. binance'de herhangi bir altcoin almak istediğimde gördüm ki en az 200 bin satoshim olması lazımmış. 30 bin satoshiyi 2 ayda biriktirdim. kalan yaklaşık 180 bin satoshi için bir yıl uğraşmayacağıma göre freebitco.in, bitcoin ve altcoin işinde tekrar pasif moda geçiyorum.
  • freebitco.in
    en eski ve güvenilir ücretsiz bitcoin sitelerinden biri. yukarıdaki linkden üye olursanız, diğer linklerden farklı olarak sitede kazandıklarınıza ilave referans gelirimin de tam yarısını kazanacaksınız(dağıtımı site otomatik yapacak şekilde ayarladım).
    freebitco.in

bu sitenin kardeş sitesi olarak freedoge.co.in
    sitesini de kesinlikle tavsiye ederim. isminden de belli olduğu üzere burada bitcoin değil başka bir popüler altcoin olan dogecoin kazanıyorsunuz.
  • kazandırmaya devam eden site. refler biraz salmış gitmiş ama günde 3000 satoshiye kadar düştü kazancım. bu hafta sonu yine reward kumpanyası vardı. ordan kazandıklarımızla %1000 bonus aldım. her tıklama 165 veriyor. günde de en az 10 defa tıklıyorum.

https://freebitco.in/?r=5665034

bu güne kadar kazandıklarım 300 liradan fazlaydı. borsalardan aldıklarım ve kazdıklarımla beraber elle tutulur bişey oldu sonunda.

btc dünyasına girmek için iyi bir başlangıç bence.
  • şaşırtıcı bir şekilde uzun süredir çalışan bitcoin musluk sitesi.
    saat başı gelen koda girerek ücretsiz bitcoin kırıntılarını yani satoshileri alabilirsiniz.
    eskiye oranla daha az satoshi verse de asıl güzel kısmı lottery dediği piyangosudur. ciddi rakamlar dağıtırlar.
    haftalık çekilişe katılmak için bile üye olunabilir.ayrıca her saat başı roll 2 bilet verir.
    biriken reward puanları ile roll başı kazandığınız miktarı katlama imkanı da sunmakta.

reflerden kazandıklarımdan bir kısmını roll yapan arkadaşlarla paylaşıyorum.
    adettendir diyerek bende bir refli link veriyorum. herkes kazansın.
    freebitco.in

ayrıca bu sitenin dogecoin veren versiyonu da vardır. refim yok ve sadece 1 hafta oldu bu siteyi göreli ve 5 dogecoin birikmiş durumda. ilgilenen olursa diye link veriyorum.
    freedoge.co.in

ripple versiyonu da vardır ve haftalık çekiliş yine mevcut.
    adettendir diyerek link bırakıyorum.coinfaucet.io
  • bitcoin in düştüğü şu mübarek günlerde tıklama başına kazancın arttığı sitedir.

refli link : https://freebitco.in/?r=5665034

bu siteye o kadar güveniyoruz ki btcturkden aldıklarımı da bazen buraya yolluyorum. toplamda bu siteden kazandıklarım 0,008 btc civarında. ayrıca buraya aktarıp çektiklerim de cabası.

ayrıca http://moonbit.co.in/?ref=c8454b671d8b bu adresten de çıtır satoshi kazanabilirsinz. gün başına kazanç artıyor.

http://bitfun.co/?ref=afebfa5596ff bu adres de yine kazançlı bir faucet.

http://bonusbitcoin.co/?ref=2cc4dfa7dd62 yine güzel sağlam adresler.

bu adresler hep coinpot denen wallet e aktarır. orda 10 bin satoshiyi geçince istediğiniz adrese aktarırsınız.

coinpotta da haftada en az 10 bin birikir. yeter ki siz de refli linkler paylaşın. öyle çok zor da değil.

takılan şaşıran olursa yardım için yeşil ışığı yakalayın.
  • bu da benim sikim hüsnü sırf meraktan kaç kişi tıklar acaba?
  • bende captcha sormayan site. daha önce defalarca deposit yatırdım. belki bu yüzdendir. bütün btc birikimin hemen hemen bu siteye yatırılmış vaziyette. bir tanede kendi yedek hesabım var. önce onla captcha soruyor. tıklıyorum ardından ana hesapla direk roll tuşu çıkıyor ona tıklıyorum. geçen hafta freebonus hikayesine de %500 şeklinde ayar çektim 3 -5 gün boyunca günde 15 bin satoshi filan geldi.

eğer hiç refiniz yoksa burdan işlk ödemenizi almanız en iyi şartlarda 3-4 ay sürer ki bugünkü btc /tl kuru ile 12 lira filan yapar. uğraşmaktan zarar gelmez ama ölme eşeğim havayolları. 300 -500 ref kasarsanız ki ekşide bu kadar refli link vermenin kerameti burada ; günlük 5000 6000 satoshi standart olarak geliyor.

30.000 i aştıktan sonra çekmenin de gereği yok. biraz biriktirin. bu sırada autowithdraw kapalı olsun. faiz de veriyor. akmıyor ama damlıyor.

https://freebitco.in/?r=5665034
hesabın var mı? giriş yap