şükela:  tümü | bugün
  • şu anda dünya gündeminde ikinci sıradaki haştegdir efendim. isteyen istediğini söyler. sanattır bu. kimseyi şarkılarıyla mahkum edemezsiniz. şarkıda ot lafı geçiyor diye torbacı muamelesi yapamazsınız. şarkıda intihar lafı geçiyor diye yargılayamayacağınız gibi. şarkıda seni vuracağım şerefsiz diyen birini cinayete teşebbüsten tutuklayamayacağınız gibi. biz de buradan katkımızı verelim. #freeezhel

(bkz: 24 mayıs 2018 ezhel'in tutuklanması)
  • desteklediğim kampanya.
  • bagajında 50 kilo uyuşturucu ile yakalansaydı serbest kalırdı heralde
  • gönülden desteklediğim kampanya.
    sanatımıza, müziğimize dokunmayın!
  • rap müziği, hipohop kültürünü sevmeyebilirsin, ezhel'in tarzını tasvip etmeyebilirsin. fakat şu bir gerçek, şu an tepkimi koymazsam, ileride işlerine gelmeyen her sanat eseri ve bunu icra eden kişi için şunu özendiriyor, bunu özendiriyor diye kolaylıkla tutuklu yargılanma kararı çıkaracaklardır. işte bu yüzden sonuna kadar desteklediğim kampanya.
  • "uyuşturucuyu özendiriyor"muş öyle mi?

şarkılarla bir şeyler özendiriliyorsa, öncelikle pedofili dolu türkülerden başlanmalı temizliğe!

(bkz: türkçe şarkı ve türkülerde 13-14 yaş kız takıntısı)
  • ezhel’i dinlemiyorum hatta hiç tarzını sevmiyorum ama adam şarkılarında uyuşturucuya özendiriyor diye içeri mi atılır o zaman liseli vardı ya ah o liseli kısacık etekli dar elbiseli şarkısını söyleyen kişi taciz ve tecavüze özendirmekten alınsın.
  • ezhel'i filan sevmem ama tasak mi geciyosunuz abi? bagajinda 50 kg esrarla yakalanan malum sahsi salan adalet nasi bi muzisyeni iceri atabilir?

sirf bu yuzden bile desteklenmesi gereken olay.
  • destek olduğum haştegdir. yıllarca bu adamı dinledim sigara dâhi içmiyorum.
  • kendisi çok güzel özetliyor aslında mevcut durumu;

bebeler kalmaz hapis
    kafatası da 4 duvar
    ama zihnimi yakalayamazlar
    #zihnimizozgur
    tüm yasaklarınıza rağmen

#freeezhel
    #zihnimizözgür