• macromedia'nin masaüstü yayincilik icin vektör tabanli cizim/layout programi. windows'da printer install edilmemis bi bilgisayarda dosyalari acamayabilir.
  • deluxe paint'in yuksek renk destegi olan versiyonu olsa kulalnılmayacak programlardan sadece bir tanesi.. tabi e$$ek degil ya electronic arts artik 1-2 ozellik daha ekler boyle..
  • manyak ötesi bi program... ilk başlarda sadece bir yuvarlak çizmek için 1 saat harcatmıştı bana... şu aralar en son versiyon 8 var...(benim bildiğim)
  • macromedia nin 3,1 surumunden sonra aldus'tan satin aldigi vektor tabanli cizim programi.. sanirim 5 ten sonra pc versiyonu cikti..
    super hastasi ve ustasi oldugum programdir ayrica
  • simdi en son 9 u cikmistir her zamanki gibi dehset bir prog olmaya devam ediyor olmazsa olmazlardan
    (bkz: hastasiyim)
  • freehand 10 ile 8 deki bir çok açık kapanmış,
    (sadece bu ikisini kıyaslayacak ortamım oldu)
    ve eğer işiniz yazılı basın* ile ilgili ise muhakkak kullanmanız lazım,
    (bu yoruma katıkılarından dolayı elcathyl'e teşekkür ederim :))
  • windows ta 9 surumunun update sayesinde turkce ttf fontları detekledigi, 10 surumun siksen desteklemedigi super program. ya da ben beceremedim.
  • flash ile uyumlu program...
  • daha cok macintosh kullanicilarinin tercih ettikleri bir vektörel cizim programi. pc kullanicilarinin tercihleri icin (bkz: corel draw)
  • macintosh dininin peygamberlerinden hz. photoshop 'un yakin kankisi evliyatullahtan hz. freehand
hesabın var mı? giriş yap