şükela:  tümü | bugün
 • ara beni yalayım seni mottomdur.
  dahası için yeşili yak, ben de seni yakayım.*
 • aranılan kan.

  sektör: dizi sinema falan filan
  meslek: focus puller kamera da kullandırıyorlar sağ olsunlar. focus puller için henüz bi türkçe isim bulanına rastlamadım. bulan varsa uktemi doldursun. saygılar.

  editlemece: gel zaman git zaman artık 2. görüntü yönetmenliği yapıyorum.
 • web/desktop application konusunda gerekeni yaparız.
  meslek bilgisayar mühendisliği bu arada.
 • aa ben de varım dediğim veritabanıdır.

  sektör: çeviri
  meslek: ingilizce-türkçe dil çiftinde akademik, teknik çeviriler. trados 2014 destekli, devasa birer tm ve termbase ile hizmetinizdeyim dostlar. sevgilerimle.

  cv isteyen beri gelsin. sevildiniz dostlar.

  şentürk tercüme web sayfası
 • sektör: eğitim ve çeviri

  diller: fransızca, ingilizce, türkçe (orta seviye ispanyolcam ve giriş seviyesi osmanlı türkçem de var ama pek para etmezler)

  ingilizce ve fransızca özel ders veriyorum. fransızca mezunuyum ama ingilizce yds konusunda özel olarak deneyimliyim. hayatım ingilizce yds sorusu çözerek geçti. geçen ilkbahar 2013 yds'ye eğlencesine, ne olacak diye girip 91,5 almış ve üzülmüştüm çünkü tam puan bekliyordum. ingilizceyi fazlaca severim. akıcı konuşurum. konuşma dersi yapıp hatalarınızı düzeltir kelime dağarcığınızı geliştirir ve konuşmanızı doğallaştırırım. yds çalışması yapmak isteyenlere eğlenceli ve faydalı çalışmalar sunabilirim.

  çevirilerinizi de güzelce yaparım eğer fiyatı bana uyarsa. şükür bugünlük üç kuruşa çeviri yapacak kadar fakir değilim. yarını bilemiyorum.
 • ceycey e
  sektör: itlik puşluk
  uzmanlık:kavga etmek istediğiniz, ama karşı tarafın iyi niyeti veya kibarlığı sebebiyle kavga kıvılcımı başlatamadığınız durumlarda öyle bir laf ederim ki, iki taraf da gönül rahatlığıyla dövüşebilir.
  özel yetenek:garanti dayak yeme durumlarını çok sensitif algılarım. kedi gibi uysallaşırım
 • dgnnzy

  sektör: tv sinema

  uzmanlık: metin yazarlığı (kurum içi iletişim videoları üreten bir şirkette 6 aylık deneyim), senaryo yazarlığı (ulusal bir tv kanalında yayınlanan dizide 30 bölüm senaryo ekibi -bölüm öyküsü+diyalog uyarlama- deneyimi), yönetmen yardımcılığı (3 dizi, 6 kısa film, 2 belgesel film deneyimi), orta seviye final cut ve adobe premiere pro kullanımı (ulusal bir kanal için yapılan bir projede aktarma, eşleme ve ön kurgu deneyimi)
 • rhollor

  sektör: turizm

  uzmanlık: ingilizce kokartlı turist rehberliği.
 • sözlügün bir cevirmen yuvasi oldugunu farketmemizi saglayan veritabani. ceviren cevirene.

  sektör: it consulting, ceviri

  uzmanlik: sap sd, almanca-türkce/türkce-almanca
 • blackhole sun

  sektör: yazı&içerik; sosyal medya
  uzmanlık alanı: blog yazıları, sm yönetimi ve içerik üretimi.

hesabın var mı? giriş yap