şükela:  tümü | bugün
  • lounge act.
    sektör: çeviri
    uzmanlık alanı: ingilizce-türkçe, türkçe-ingilizce çeviriler.
  • freelance çalışan sözlükçüler adına kesinlikle işe yarayacağına inandığım(inanmak istediğim) başlık.

sektör: post prodüksiyon, animasyon, reklam.

aranılan uzmanlıklar: 3d animasyon, motion graphics, görsel efekt(realflow tarzı programlarda), maya ve 3d max programlarında rig sistemi, v-ray render, karakter tasarım, uzman çizer(boyama dahil) v.s.

not: iş yaptırmak isteyenler için baştan belirteyim; belli bir ajans üzerinden fatura kesip vergimizi ödüyoruz, fatura teslim edebiliyoruz.

ekibe katılmak isteyenler için öncelikle belirteyim; hali hazırda bir ekibim var ama büyük çaplı işlerde ekibi genişletmek gerekince kendileriyle irtibata geçebilirim ancak. fakat görsel efekt konusunda gerçekten uzman arkadaşlar varsa bu sözüm onlar için geçerli değil, gerçekten efekt konusunda uzman birine ihtiyacım var. para yapılan işe göre belirlenir(öncesinde konuşulur), işe başlamadan belli bir peşinat ödenir, iş teslim edilince ve onaylanınca paranın tamamı teslim edilir. ekip arkadaşlarımın ödemelerini asla aksatmam, prensibimdir. ayrıca müşteri kahrı çekmezsininiz. müşteriyi ikna etme, müşteriyle pazarlık yapma ve müşteriyle anlaşma kısımları tamamen bana ait olduğu için ekip arkadaşlarım sadece sanatlarına odaklanırlar.

edit: photoshop'a hakim, tabletle çizim yapabilen, boyama yapabilen çizerler aranmaktadır. ağırlıklı olarak doku ve yüzey tasarımı yapacaklardır.
  • ara beni yalayım seni mottomdur.
    dahası için yeşili yak, ben de seni yakayım.*
  • aranılan kan.

sektör: dizi sinema falan filan
    meslek: focus puller kamera da kullandırıyorlar sağ olsunlar. focus puller için henüz bi türkçe isim bulanına rastlamadım. bulan varsa uktemi doldursun. saygılar.
  • web/desktop application konusunda gerekeni yaparız.
    meslek bilgisayar mühendisliği bu arada.
  • aa ben de varım dediğim veritabanıdır.

sektör: çeviri
    meslek: ingilizce-türkçe dil çiftinde akademik, teknik çeviriler. trados 2014 destekli, devasa birer tm ve termbase ile hizmetinizdeyim dostlar. sevgilerimle.

cv isteyen beri gelsin. sevildiniz dostlar.

şentürk tercüme web sayfası
  • sektör: eğitim ve çeviri

diller: fransızca, ingilizce, türkçe (orta seviye ispanyolcam ve giriş seviyesi osmanlı türkçem de var ama pek para etmezler)

ingilizce ve fransızca özel ders veriyorum. fransızca mezunuyum ama ingilizce yds konusunda özel olarak deneyimliyim. hayatım ingilizce yds sorusu çözerek geçti. geçen ilkbahar 2013 yds'ye eğlencesine, ne olacak diye girip 91,5 almış ve üzülmüştüm çünkü tam puan bekliyordum. ingilizceyi fazlaca severim. akıcı konuşurum. konuşma dersi yapıp hatalarınızı düzeltir kelime dağarcığınızı geliştirir ve konuşmanızı doğallaştırırım. yds çalışması yapmak isteyenlere eğlenceli ve faydalı çalışmalar sunabilirim.

çevirilerinizi de güzelce yaparım eğer fiyatı bana uyarsa. şükür bugünlük üç kuruşa çeviri yapacak kadar fakir değilim. yarını bilemiyorum.
  • ceycey e
    sektör: itlik puşluk
    uzmanlık:kavga etmek istediğiniz, ama karşı tarafın iyi niyeti veya kibarlığı sebebiyle kavga kıvılcımı başlatamadığınız durumlarda öyle bir laf ederim ki, iki taraf da gönül rahatlığıyla dövüşebilir.
    özel yetenek:garanti dayak yeme durumlarını çok sensitif algılarım. kedi gibi uysallaşırım
  • dgnnzy

sektör: tv sinema

uzmanlık: metin yazarlığı (kurum içi iletişim videoları üreten bir şirkette 6 aylık deneyim), senaryo yazarlığı (ulusal bir tv kanalında yayınlanan dizide 30 bölüm senaryo ekibi -bölüm öyküsü+diyalog uyarlama- deneyimi), yönetmen yardımcılığı (3 dizi, 6 kısa film, 2 belgesel film deneyimi), orta seviye final cut ve adobe premiere pro kullanımı (ulusal bir kanal için yapılan bir projede aktarma, eşleme ve ön kurgu deneyimi)
  • rhollor

sektör: turizm

uzmanlık: ingilizce kokartlı turist rehberliği.